Kiedy premiera?

Rafa - krwiożerczy rekin znowu zaatakuje w sequelu

Materiały promocyjne filmu

To dobra wiadomość dla każdego fana filmów o rekinach. Jeśli lubicie przerysowane zwierzęta, krwiożercze żarłacze i wielkie megalodony - to jest to informacja jak znalazł właśnie dla was. Australijski thriller o tytule "Rafa" o krwiożerczym i nieustępliwym rekinie-ludojadzie doczeka się sequela. Kiedy możemy spodziewać się premiery? I o czym w ogóle będzie film? 

Powraca "Rafa"

Projekt, jak się okazuje, będzie nosił tytuł "The Reef: Stalked" (wiadomo, że polski tytuł będzie odjechany!) i w Internecie pojawiły się już dwa teaserowe plakaty. Znana jest również fabuła całego filmu! 

Okazuje się, że film opowie o dziewczynie imieniem Nic. Bohaterka była świadkiem koszmarnego morderstwa swojej siostry i to ciągle w niej siedzi. Aby pomóc jej z wyleczeniem traumy - jej druga siostra i dwie przyjaciółki zabierają Nic na piękną, rajską wyspę na Pacyfiku. Plan jest taki, że będą pływały na kajakach, odpoczywały i relaksowały się. Niestety, ich wyjazd niespodziewanie zamienia się w koszmar, kiedy okazuje się, że rekin-ludojad wziął je sobie za cel i zamierza je prześladować... 

Za film ponownie odpowiada ten sam reżyser, który nakręcił pierwszą część "Rafy" - Andrew Traucki. 

Premiera filmu jest planowana na rok 2021. Ale dzisiaj możecie przypomnieć sobie, dzięki trailerowi, jak wyglądała 1. część filmu: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO