Raper poleca

Quebonafide otworzył bar na moście Poniatowskiego!

AKPA

W piątek miało miejsce otwarcie baru, którego udziałowcem jest znany raper Quebonafide. Nowy lokal mieści się w jednej z wieżyc mostu Poniatowskiego i nosi tajemnicza nazwę Mr. OH. Taka lokalizacja, w okolicach modnego wśród warszawskiej młodzieży oraz bohemy Powiśla i w połączeniu z osobą Quebonafide, z pewnością zapewni Mr. OH liczną klientelę. Raper po otwarciu swojego nowego baru skorzystał z zaproszenia Roberta i Anny Lewandowskich i poleciał do Monachium na wspólne oglądanie meczu Bayernu z Borussią Dortmund. Jak widać, młodemu muzykowi coraz lepiej się powodzi.

Quebonafide najwyraźniej przyniósł Robertowi Lewandowskiemu szczęście, bo podczas sobotniego meczu strzelił on dwa gole.


Kim jest Quebonafide?

Tak naprawdę nazywa się Kuba Grabowski i urodził się w 1991 r. w Ciechanowie. Jest raperem, piosenkarzem i autorem tekstów. Jest jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce, gdyż zdążył sprzedać już ponad 350 tys. płyt. Ma już na koncie platynowe, złote i diamentowe płyty. Największy sukces przyniósł mu album nagrany wraz z Taco Hemingwayem, pt. „Soma 0,5 mg”, który dostał nagrodę w kategorii „Album roku hip-hop”. Ich wspólny utwór „Tamagotchi” był prawdziwym hitem i bił rekordy wyświetleń na YouTube.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO