× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Putin – Kim Dzong Un, spotkanie na szczycie

Redakcja Pinbook | 25-04-2019 | skomentuj

Putin – Kim Dzong Un, spotkanie na szczycie

express.co.uk

Oceń


Kim Dzong Un spotkał się z prezydentem Rosji. Władimir Putin jest czwartym prezydentem, z którym spotkał się przywódca Korei Północnej – do tej pory spotykał się on z prezydentem Chin Xi Jinpingiem, prezydentem Korei Południowej Mun Dze Inem i prezydentem USA Donaldem Trumpem. Być może jest to początek otwierania się na świat zewnętrzny hermetycznego systemu Korei Północnej.

  Zobacz także  


Kim Dzong Una powitano na granicy chlebem i solą. Za zamkniętymi drzwiami odbyły się rozmowy obu przywódców. Doradca polityczny Putina Jurij Uszakow zdradził, że panowie rozmawiali o rozwiązaniu problemu nuklearnego na Półwyspie Koreańskim. Nie podpisany został jednak żaden oficjalny dokument, a po zakończeniu spotkania nie wydano żadnego komunikatu, który podsumowałby władywostocką wizytę Koreańczyka.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz