×

Wyszukaj artykuł


Fani oburzeni: „WSTYD!! Jak można zarabiać na epidemii?”

Mariusz Pudzianowski reklamuje witaminę C na Instagramie

Redakcja Pinbook | 13-03-2020 | skomentuj

Mariusz Pudzianowski reklamuje witaminę C na Instagramie

AKPA

Oceń


Mariusz Pudzianowski przez długi czas był jednym najpopularniejszych sportowców w naszym kraju. Dzięki swoim osiągnięciom polski strongman stał się znany na całym świecie. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło – Pudzian zaczął się w dość kontrowersyjny sposób wypowiadać w mediach społecznościowych, przez co stracił nieco w oczach sporej części fanów. W jednym ze swoich wpisów sportowiec porównał nawet gwałt do robienia zakupów. Były strongman tym razem wywołał jednak burzę postem zupełnie innej natury, który zamieścił na Instagramie w związku z epidemią koronawirusa.

  Zobacz także  


Pudzianowski na swoim profilu zamieścił zdjęcie, na którym pozuje z pudełkiem witaminy C, wyraźnie reklamując produkt. Napisał przy nim:

Pomyślne leczenie witaminą C pacjentów z koronawirusem. Ja to biorę rano i wieczorem, 2000mg dwa shoty, POLECAM!!! Można je kupić w każdej aptece w Polsce.

Ostra reakcja internautów

Wpis sportowca spowodował lawinę komentarzy oburzonych fanów, którzy zarzucili mu, że próbuje zarobić na epidemii oraz, że rozpowszechnia nieprawdziwe i niepotwierdzone badaniami informacje na temat walki z chorobą:

WSTYD!! Jak można zarabiać na epidemii pisząc takie antynaukowe brednie
Mariusz, za takie pie***lenie, to Cię samego powinni chyba na kwarantannę zamknąć bez internetu, żebyś ludziom głupot nie gadał
Jak panu nie wstyd pisać takie antynaukowe brednie i oszukiwać ludzi w czasach epidemii
Idź potrenuj, przestaw kolumnę Zygmunta lub komuś połam gnaty w ringu, ale weź nie bierz się za medycynę

  Zobacz także  


Zostanie nominowany?

Mariusz Pudzianowski nie przejął się jednak krytyką internautów i zamieścił podobny post na Facebooku. To nie jest pierwszy raz, gdy znane osoby próbują udzielać medycznych rad, które mogą wprowadzić w błąd. Wcześniej już w tej kwestii było głośno o Magdzie Gessler, która twierdziła, że od zachorowania na chorobę COVID-19 wywoływaną koronawirusem można uchronić się dzięki cebuli. Restauratorka została za tę wypowiedź nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Po ostatnim poście Pudziana pojawiły się głosy internautów, że teraz jego również powinien spotkać ten zaszczyt.

Wszystko na temat:

Mariusz Pudzianowski Choroba Zdrowie Wirus Epidemia Gwiazdy Celebryci Sportowiec Instagram Wszystkie tagiKomentarze: