×

Wyszukaj artykuł


Robi wrażenie?

Pudzian Band nagrał teledysk rodem z „Ogniem i mieczem”

Redakcja Pinbook | 31-03-2020 | skomentuj

Pudzian Band nagrał teledysk rodem z „Ogniem i mieczem”

youtube.pl

Oceń


Krystian Pudzianowski to nie tylko brat najsilniejszego człowieka świata, Mariusza, ale także gwiazda disco polo. W 2005 roku obaj bracia wspólnymi siłami powołali do życia zespół Pudzian Band, w którym Krystian pełni rolę wokalisty. Grupa muzyczna zawsze w swoich utworach i teledyskach przywiązuje wagę do detali i stara się za każdym razem zaskoczyć swoich fanów czymś zupełnie nowym. Kilka dni temu zespół Pudzian Band udowodnił po raz kolejny, że nie brakuje mu kreatywności i stworzył jedyny w swoim rodzaju teledysk do najnowszego utworu „Zakochałem się”.

  Zobacz także  


Teledysk, który został opublikowany 26 marca na YouTube, ma już na koncie prawie 17 tysięcy wyświetleń.

Zobacz także: Utwory zespołu Pudzian Band

Staropolska uczta

W klipie do utworu „Zakochałem się” możemy zobaczyć Krystiana Pudzianowskiego w staropolskim stroju, który przybywa do karczmy przywodzącej na myśl scenografię rodem z „Ogniem i mieczem”. Gdy wokalista znajduje się w środku, zwraca uwagę na piękne kobiety, po czym zakochuje się w jednej z nich. Trzeba przyznać, że dbałość o oddanie historycznych realiów robi wrażenie – wiele pracy włożono w starodawne stroje i aranżację wnętrz. Za produkcję tego wyjątkowego teledysku odpowiada grupa Faster Media. Poniżej możecie zobaczyć klip z Pudzianowskim w roli polskiego szlachcica:


Wszystko na temat:

Mariusz Pudzianowski Krystian Pudzianowski Muzyka Disco polo Piosenkarz Muzyk Zespół muzyczny Gwiazdy Celebryci YouTube Wszystkie tagiKomentarze: