×

Wyszukaj artykuł

Tragiczne polowanie

Psy zagryzły ciężarną kobietę

Redakcja Pinbook | 20-11-2019 | skomentuj

Psy zagryzły ciężarną kobietę

Fotografia poglądowa

OceńDo tragedii doszło w pobliżu jednej z francuskich miejscowości. Nieopodal Villers-Cotterêts znaleziono ciało ciężarnej kobiety, która została zagryziona przez psy. Serwis BBC News informuje, że w pobliżu odbywało się polowanie z udziałem sfory myśliwskich psów. Kobieta zginęła wskutek wielokrotnych ugryzień w kończyny i głowę – taką informację przekazał prokurator Frederic Trinh. Sprawą zajmuje się teraz policja. Zadaniem funkcjonariuszy jest ustalenie przebiegu zdarzenia. 

  Zobacz także  


BBC News podaje, że kobieta wyszła na spacer ze swoimi psami. Zadzwoniła wówczas do męża i wyraziła obawy, że może zostać zaatakowana przez sforę czworonogów, które brały udział w polowaniu.

Ciało znalazł mąż ofiary

Myśliwi bronią swoich psów – mówią, że nie ma dowodów na ich udział w śmierci kobiety. Według nich myśliwskie psy nie zaatakują człowieka. Przebadana zostanie blisko setka zwierząt – na tej podstawie biegli określą, które z nich przyczyniły się do śmierci kobiety. Jej ciało znalazł mąż – podążał za śladem wycia ich psów, które czuwały przy ciele właścicielki. 


Wszystko na temat:

Szokujące historie Śmierć Francja Wszystkie tagiKomentarze: