Nicole w wywiadzie opowiedziała o relacji z ojcem

Przemysław Saleta nie ma kontaktu z córką? Pacuła mówi: "To nie jest wybór Nicole"

AKPA

Kilkanaście lat temu wszyscy żyli tym, co spotkało Przemysława Saletę, a raczej jego córkę – Nicole. Dziewczyna, aby żyć, musiała mieć przeszczepioną nerkę. Już mając 13 lat borykała się z niewydolnością nerek i przeszczep był tego następstwem. Dawcą miała być jej matka – Ewa Pacuła, ale tuż przed planowaną operacją, pojawiły się komplikacje – u Nicole pojawiła się zaćma. To Przemysław Saleta ostatecznie zdecydował się oddać nerkę ukochanej córce, twierdząc, że Pacuła jest młodsza i jej nerka może przydać się później.

Było o tym głośno również dlatego, że w wyniku komplikacji Saleta zapadł w śpiączkę. Nerka wytrzymała pięć lat. Obecnie dziewczyna czeka na trzeci przeszczep nerki.

Kontakt Salety z córką – Nicole

Nicole Saleta udzieliła, wraz ze swoją mamą, Ewą Pacułą wywiadu dla magazynu „Viva”, gdzie dokładnie opowiedziały o pierwszym przeszczepie i trudnościach, jakie napotyka się, kiedy choruje się na tak przewlekłą chorobę.
Dokładnie opowiedziały o pierwszym przeszczepie, po którym nerka wytrzymała jedynie pięć lat. W wywiadzie padło pytanie na które nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Dziennikarka zapytała czy przeszczep i wspólne dochodzenie do siebie po nim w jakiś sposób zbliżyły Nicole z ojcem.

Na chwilę. Później jakoś tak się rozjechało. Rzadko się widywaliśmy, gdy tato mieszkał w Tajlandii. Czasem dzwonię do niego, proponuję spotkania, ale on jest zabieganym człowiekiem.

Nicole nie wie dlaczego się tak stało, że nie mają już dobrego kontaktu z ojcem. Pacuła jednak dodała:

To nie jest wybór Nicole. Na szczęście mamy siebie
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO