×

Wyszukaj artykuł

Afera w świecie mody

"Projektant Łukasz J." zatrzymany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej?

Redakcja Pinbook | 08-10-2019 | skomentuj

"Projektant Łukasz J." zatrzymany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej?

OceńTVP Info we wtorek podało informację o tym, że służby aresztowały grupę przestępczą, która zajmuje się praniem brudnych pieniędzy i oszustwami podatkowymi. Wśród zatrzymanych miał być „projektant Łukasz J.”. To jasno dało do zrozumienia kogo mieli na myśli. Podobno działalność grupy naraziła Skarb Państwa na straty, które sięgały około 1,5 miliona złotych. Podczas całej akcji przeszukano zarówno ich mieszkania, jak i siedziby firm zatrzymując dokumenty i nośniki danych.

  Zobacz także  


Bardzo szybko menadżerka projektanta zareagowała na sprawę i zdementowała krążące plotki, mówiąc, że to od mediów dowiedziała się o sprawie i że projektant „je śniadanie”. Wersję te utrzymywał również on sam.

Prokurator twierdzi jednak coś innego

Pudelek dotarł do rzecznika prasowego Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, który powiedział, że „Pan Łukasz został zatrzymany, udzielił wyjaśnień i został wypuszczony za poręczeniem majątkowym. Ma zakaz opuszczania kraju”.

Popularny portal plotkarski postanowił ponownie powrócić do rozmów z projektantem, a ich rozmowa wyglądała już zupełnie inaczej. Nie odpowiadał na pytania odnośnie zatrzymania i zapowiedział, że nie ma o co robić afery, a także że jedzie na targi do Barcelony i że kompletnie nie rozumie tej historii.

Nie ma jednak co wyrokować, bo szczegóły nie są znane. Zapewne na dniach dotrą do nas kolejne informacje – wtedy właśnie poinformujemy co dalej.


Wszystko na temat:

Moda Afery Wojny w showbiznesie Kary Wszystkie tagiKomentarze: