Było gorąco!

"Projekt Lady" - program wrócił do TV! Co wydarzyło się w 1. odcinku 5 sezonu?

Instagram: @projekt.lady.tvn

W poniedziałkowy wieczór na antenie TVN ponownie pojawił się program „Projekt Lady”, który doczekał się już piątej edycji. W programie wulgarne, i często rozwydrzone, młode kobiety próbują przejść metamorfozę i zmienić się w ułożone i skromne „damy”. Jak dotąd nie wszystkim się to udało, ale niektóre z nich faktycznie porzuciło część swoich przyzwyczajeń. W pierwszym odcinku nowego sezonu było bardzo gorąco i zupełnie inaczej, niż dotychczas. 

Pierwszy odcinek 5. sezonu „Projekt Lady” 

Do Rozalina uczestniczki ostały przewiezione busem, ale już w trakcie drogi doszło do kilku wyzwisk i przepychanek, a kobiety chętnie raczyły się wysokoprocentowymi trunkami. W pewnym momencie jedna z nich gorzej się poczuła i trzeba było się zatrzymać. Jedna z uczestniczek, która „studiuje pielęgniarstwo” krzyczała: 

Ją zbiera na bełty! Wypij wodę, oddychaj, ale żeś się naje*ała jak szpadel. Rzygaj, rzygaj 

 

Do pałacu niektóre z nich dotarły mocno nietrzeźwe - przewracały się na schodach i bełkotały. Puszczono film z Małgorzatą Rozenek, która upomniała dziewczyny, że w pałacu obowiązują pewne zasady, których nie można łamać. Później odbyła się kolacja z Tatianą Mindewicz-Puacz i Ireną Kamińską-Radomską, które od początku są mentorkami programu. Towarzyszył dziewczynom również hrabia Mikołaj Rej. 

Rano uczestniczki odwiedził trener Qczaj, który zachęcał je do aktywności fizycznej. Niektórym dziewczynom było jednak trudno, ze względu na kaca. W tej edycji zmieniły się również mundurki - tym razem są beżowe. Niekoniecznie przypadły do gustu uczestniczkom: 

Ja pie*dolę, będę w tym wyglądać jak babcia sprzedająca truskawki na rynku!

Przy śniadaniu mentorka Irena strofowała dziewczyny i uczyła je nowych umiejętności np. jak poprawnie siadać i jeść zupę. Z trudem kobiety przyjmowały jej uwagi. Później przyszedł czas na spotkanie z mentorką Tatianą, która prosiła, aby każda z dziewczyn odpowiedziała na pytanie „Kim jesteś?”. Okazało się to bardzo trudne - nie wszystkie umiały napisać o sobie coś miłego. Było sporo płaczu i dramatów, ale mentorka obiecała, że pomoże im nad wszystkim popracować. 

 


Na sam koniec w pałacu pojawiła się Małgorzata Rozenek, aby wręczyć dziewczynom symboliczne perły. Jeśli całość sezonu będzie jak pierwszy odcinek - może być ciekawie. Ciekawe jak zmienia się uczestniczki tej edycji, prawda? 

Sprawdźcie w programie TV TVN, kiedy zobaczyć kolejne odcinki i kiedy będą dostępne w telewizji powtórki programu. 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO