×

Wyszukaj artykuł


Będzie poświęcony kobietom po porodzie

Małgorzata Rozenek zapowiedziała swój nowy program

Redakcja Pinbook | 28-02-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek zapowiedziała swój nowy program

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek pojawiła się na wtorkowej konferencji ramówki TVN-u. Ciężarna celebrytka chętnie udzielała wywiadów dziennikarzom – w rozmowie z nimi zdradziła między innymi, jakie imię wybrała dla swojego dziecka, a także to, że po porodzie opuści nasz kraj. Rozenek w rozmowie z Plotkiem wyjawiła z kolei dalszą część swoich planów. Okazuje się, że już niedługo pojawi się w 5. edycji „Projektu Lady”, gdzie będzie pracować aż do narodzin dziecka. Celebrytka wyznała także, że w trakcie ciąży ma wielki apetyt, przez który nieco wyszła ze swojej dawnej formy – powiedziała, że już opracowuje strategię powrotu do niej, którą chciałaby się podzielić z fanami w swoim nowym programie:

Ja mam przygotowany już plan powrotu do formy. Mam ułożone plany z dietetykiem, z moją trenerką i powiem więcej. Zrobię z tego program.

  Zobacz także  

Video dnia:Dodała także, że zamierza pokazać rzeczywisty i długotrwały proces odzyskiwania sił po porodzie. Stwierdziła, że nie wie jeszcze, czy jej nowy program powstanie we współpracy z TVN-em:

Rozmawiamy o tym, ale uważam, że trzeba pokazać, jak wygląda powrót kobiet po ciąży do siebie i jakiego to wymaga przystawienia, czasu. W mediach lansuje się teraz taki profil kobiety w ciąży, która przestaje być w ciąży i dwa tygodnie później wcale nie widać, że w niej była. Otóż ja nie będę takim przypadkiem.

Małgorzata Rozenek zaznaczyła, że po urodzeniu swoich dwóch synów przez blisko pół roku musiała wracać do siebie i walczyć z wieloma pokusami:

Pamiętam swoje poprzednie ciąże. Powrót do jakiegokolwiek stanu, bo to nie dotyczy tylko wyglądu, ale i myślenia w głowie psychicznego, trwał sześć miesięcy. Ja chcę zrobić program o tym, jak to wygląda, jak wstajesz rano i marzysz o słodkiej bułeczce, ale jej sobie odmawiasz. Jakie są mity dotyczące diety mam karmiących. Ponadto niedługo wychodzi moja nowa książka o ciąży, bo ta wiedza zmieniła się diametralnie odkąd ostatni raz byłam w niej byłam.

Można przypuszczać, że zdobyte przez celebrytkę duże doświadczenie w kwestii macierzyństwa okaże się całkiem pomocne dla innych świeżo upieczonych mam. Będziecie oglądać nowy program Rozenek?


Wszystko na temat:

Małgorzata Rozenek Ciąża Poród Programy telewizyjne Celebryci Dzieci Dziecko Kobieta Wszystkie tagiDodaj komentarz


Rozenkowy 28-02-2020

Czekamy na Ciebie kochanie. Zasil swoją buzią tę nudną telewizję :)