× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Prognoza pogody na święta wielkanocne

Redakcja Pinbook | 18-04-2019 | skomentuj

Prognoza pogody na święta wielkanocne

earthsky.com

Oceń


Wielkanoc w tym roku wypada wyjątkowo późno – końcówka kwietnia pozwala mieć nadzieję na ciepłe i słoneczne dni, które pozwolą nam wypocząć i zaplanować wyjazdy. Okazuje się jednak, że pogoda w niektórych regionach naszego kraju może pokrzyżować nam plany. W piątek spodziewać się możemy słonecznego i ciepłego dnia. Temperatura dochodzić może nawet do 20 stopni. Nad całą Polską będzie bezchmurnie. Sobota przyniesie lekkie ochłodzenie i wzrost zachmurzenia. Tradycyjny dzień święcenia pokarmów nie powinien jednak przynieść żadnych opadów.

  Zobacz także  


Sytuacja zmieni się niestety w niedzielę. Wówczas nad wschodnią Polską pojawią się chmury, temperatura spadnie tam nawet do 11 stopni. Prognozowane są opady deszczu, a możliwe, że w niektórych miejscach poprószy śnieg. W zachodniej i centralnej części kraju będzie cieplej i raczej bez opadów. W poniedziałek opady dotkną już większej części naszego kraju – w pasie Olsztyn-Opole prognozowane są opady deszczu i znaczny spadek temperatury do około 12 stopni.  Najcieplej będzie w stolicy, gdzie termometry wskażą 17 stopni powyżej zera.  Pamiętajmy, że pogoda bywa kapryśna i zmienna. Uwzględnijmy to planując nasze świąteczne wyjazdy.

Wszystko na temat: