×

Wyszukaj artykuł

Kiedy premiera?

„Scooby-Doo” - film jednak trafi do polskich kin

Redakcja Pinbook | 19-06-2020 | skomentuj

„Scooby-Doo” - film jednak trafi do polskich kin

"Scooby-Doo"/Materiały prasowe

OceńNajnowszy animowany film „Scooby-Doo” początkowo swoją premierę miał mieć w kinach. Z powodu pandemii koronawirusa i zamknięcia sal kinowych twórcy podjęli jednak decyzję o przyspieszeniu premiery w sieci i film trafił od razu na VOD. Od 15 maja 2020 roku widzowie w Stanach Zjednoczonych mogli zobaczyć jego anglojęzyczną wersję. Teraz z kolei okazuje się, że władze studia Warner Bros. po zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią postanowiły pokazać produkcję w kinach, w tym także w Polsce. W polskich kinach nowy „Scooby-Doo” ukaże się już 21 sierpnia 2020 roku.

  Zobacz także  


Będzie to pierwsza okazja do obejrzenia filmu w wersji z polskim dubbingiem. Z pewnością znacznie wpłynie to na jego odbiór - wielbiciele animowanych produkcji dobrze wiedzą, że w większości przypadków najlepiej ogląda się je w rodzimym języku.

Nowe przygody psa-detektywa

Nakręcony w 2020 roku „Scooby-Doo” jest pierwszą kinową animacją, która została poświęcona kolejnym przygodom słynnej paczki przyjaciół – Kudłatego Rogersa, Scooby’ego, Daphne Blake, Velmy Dinkley i Freda Jonesa. Nowy film tym razem opowiada o najbardziej zawiłym śledztwie, z jakim Tajemnicza Spółka kiedykolwiek się spotkała. Grupa młodych detektywów stanie przed zadaniem powstrzymania złoczyńcy, który chce uwolnić z zaświatów potężnego i groźnego psa Cerbera. Podczas wspólnego ratowania świata przed zagładą, przyjaciele będą odkrywać kolejne, skrywane dotąd tajemnice z przeszłości. Pokazane zostaną między innymi okoliczności, w których narodziła się wieloletnia przyjaźń Kudłatego i Scooby’ego. Co więcej, pies-detektyw pozna w końcu swoje prawdziwe przeznaczenie. Jak twórcy zapowiadają, ma ono przejść najśmielsze oczekiwania zarówno bohaterów, jak i fanów kreskówkowych bohaterów.

Jeśli uwielbiacie animowane filmy, koniecznie zobaczcie ekranizację kultowego „Misia Yogi”. Porządną dawkę humoru i wrażeń zagwarantują wam też filmy „Zakochany wilczek 3D” oraz „Wakacje z Timonem i Pumbą”.


Wszystko na temat:

Filmy Premiera Wszystkie tagiKomentarze: