Podróż, która ma wyleczyć rany

Niech gadają – nowy film z Meryl Streep już niedługo w HBO GO!

Niech gadają / Materiały prasowe

Wielkimi krokami nadciąga premiera najnowszego filmu z Meryl Streep w roli głównej, zatytułowanego „Niech gadają”. Odbędzie się ona na platformie HBO GO już 10 grudnia. Z kolei na antenie stacji HBO film ukaże się w styczniu. Produkcja będzie opowiadać historię popularnej pisarki, która razem z dwójką przyjaciół postanawia wyruszyć w podróż. Celem wyprawy jest dobra zabawa, która pozwoli kobiecie na zapomnienie o trudnej przeszłości i wyleczenie starych, wciąż nie zagojonych ran. Do grupy dołącza siostrzeniec gwiazdy oraz jej nowa asystentka, która przede wszystkim chce zdobyć informacje na temat następnej książki aktorki.

To nie będzie jedyna produkcja z udziałem Meryl Streep, która ukaże się w tym roku. 11 grudnia na Netflixie pojawi się film „Bal”, w którym trzykrotna zdobywczyni Oscara wystąpiła wraz z Nicole Kidman.

Gwiazdorska obsada

Film „Niech gadają” wyreżyserował Steven Soderbergh, twórca takich kinowych i nagradzanych hitów jak „Ocean’s 11” z George’em Clooneyem, „Erin Brockovich” z Julią Roberts, „Co z oczu, to i z serca” z Jennifer Lopez czy „Traffic”. Poza Meryl Streep na ekranie zobaczymy między innymi nominowaną do Oscara i laureatkę nagrody Emmy, Candice Bergen oraz zdobywczynię Oscara, Dianne Wiest. Wraz z nimi wystąpiły takie gwiazdy młodego pokolenia jak nominowany do Oscara Lucas Hedges i znana z filmu „Bajecznie bogaci Azjaci” Gemma Chan. Scenariusz do filmu napisała Deborah Eisenberg, a rolę producenta pełnił Gregory Jacobs, który odpowiada za stworzenie takich hitowych filmów „Magic Mike” czy „Pralnia”.

Zobaczcie zwiastun:

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO