×

Wyszukaj artykuł

Znamy już datę premiery!

„Miłość na Marsie" – film z Kożuchowską i Karolakiem prezentem na Walentynki

Redakcja Pinbook | 02-07-2020 | skomentuj

„Miłość na Marsie" – film z Kożuchowską i Karolakiem prezentem na Walentynki

"Rodzinka.pl"/Materiały prasowe

Oceń„Miłość na Marsie” to najnowsza produkcja w reżyserii Michała Rogalskiego, w której w głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka. Zdjęcia do filmu zaczęły powstawać na początku tego roku. Aż do tej pory nie wiadomo było jednak, kiedy dokładnie będziemy mogli go zobaczyć. Początkowo przypuszczano, że premiera odbędzie się jeszcze przed końcem grudnia. W ostatnim czasie wszelkie wątpliwości na ten temat postanowiła rozwiać scenarzystka filmu oraz aktorka, Agnieszka Pilaszewska. Zamieściła na Instagramie krótki wpis, w którym zdradziła, że premiera została zaplanowana na 12 lutego 2021 roku. Napisała z entuzjazmem: „Jajajajajaj! To co? 12.02.2021 zapraszaaaaam”. Film „Miłość na Marsie” będzie więc idealnym prezentem dla par, które w walentynkowy wieczór będą chciały się udać na romantyczny wypad do kina.

  Zobacz także  


Michał Rogalski jest twórcą między innymi takich popularnych produkcji jak „Czas honoru”, „Stulecie winnych”, „Wojenne dziewczyny" czy „Zawsze warto”. Ostatnim filmem, który reżyser nakręcił, jest komedia „Gotowi na wszystko. Exterminator” z 2017 roku.

Warszawa - Sopot

Akcja „Miłości na Marsie” będzie się rozgrywać głównie w Warszawie, ale częściowo również w Sopocie. W okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Sylwestrem bohaterowie filmu będą przeżywać różnego rodzaju miłosne zawirowania. Jak w jednym z wywiadów zdradziła kierowniczka produkcji filmu, Magdalena Badura, Sopot ma być miastem, do którego bohaterowie filmu będą uciekać, żeby rozwiązać swoje problemy i złapać nieco wytchnienia. Poza Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem na ekranie zobaczymy również takich aktorów, jak między innymi: Jan Englert, Rafał Królikowski, Anna Smołowik, Ina Sobala oraz Małgorzata Zajączkowska. Wiadomo już, że Smołowik i Sobala mają się wcielić w siostry postaci granej przez Kożuchowską. Z kolei Małgorzata Zajączkowska zagra rolę ich matki.

Nie możecie już się doczekać premiery filmu „Miłość na Marsie”? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie szaloną komedię „Prom”. Gorąco polecamy zobaczyć również takie filmy jak „Whisky dla aniołów” oraz „Kebab i horoskop”.


Wszystko na temat:

Małgorzata Kożuchowska Tomasz Karolak Filmy Premiera Michał Rogalski Aktorzy Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: