×

Wyszukaj artykuł

Opóźnienia jednak nie będzie

„Star Trek: Discovery” - znamy już datę premiery 3. sezonu

Redakcja Pinbook | 02-08-2020 | skomentuj

„Star Trek: Discovery” - znamy już datę premiery 3. sezonu

"Star Trek: Discovery"/Materiały promocyjne

OceńOd dłuższego czasu pojawiają się plotki na temat możliwego opóźnienia premiery trzeciego sezonu serialu „Star Trek: Discovery”. Teraz już wiemy, jak naprawdę wygląda sytuacja. Twórcy serialu właśnie ogłosili oficjalną datę premiery nowych odcinków. W sieci ukazało się wideo, z którego wynika, że nowy sezon ukaże się już 15 października 2020 roku na amerykańskiej platformie CBS All Access. Można się więc spodziewać, że w Polsce będzie można go oglądać już następnego dnia na Netflixie. W trzecim sezonie wystąpili między innymi Doug Jones, który wcielił się w Commandera Saru, a także Sonequa Martin-Green jako Michael Burnham, Wilson Cruz jako Hugh Culber, Mary Wiseman jako Sylvia Tilly, David Ajala jako Cleveland „Brook” Booker, Michelle Yeoh jako Philippa Georgiou oraz Anthony Rapp jako Paul Stamets.

  Zobacz także  


Pierwszy odcinek serialu „Star Trek: Discovery” ukazał się 19 września 2017 roku. Produkcja została stworzona przez Bryana Fullera oraz Alexa Kurtzmana na potrzeby serwisu CBS All Access oraz Netflixa.

Walka między kosmicznymi siłami

Trzeci sezon serialu „Star Trek: Discovery” ma się składać z trzynastu odcinków. Na razie twórcy nie zdradzili szczegółów fabuły nowej odsłony. Przypominamy, że akcja pierwszego sezonu rozpoczyna się w momencie, gdy po stuleciu pokoju wybucha wojna między Zjednoczoną Federacją Planet a Imperium Klingońskim. Historia zostaje przedstawiona z punktu widzenia byłej pierwszej oficer, Michael Burnham, która bierze udział w tworzeniu tajnej broni. Ma ona pomóc Federacji w pokonaniu Imperium Klingonów. Akcja drugiego sezonu serialu rozgrywa się z kolei na dziesięć lat przed wydarzeniami, które mogliśmy śledzić w oryginalnym serialu „Star Trek” i skupia się wokół dobrze znanego U.S.S. Enterprise. O tym, co przyniesie trzeci sezon, najprawdopodobniej będziemy mogli przekonać się już po jego premierze.

Nie możecie już się doczekać premiery najnowszego sezonu „Star Trek: Discovery”? Podczas oczekiwania na nowe odcinki serialu koniecznie obejrzyjcie widowiskową superprodukcję „Avengers: Czas Ultrona”. Zachęcamy również do obejrzenia takich filmów jak „1920 Bitwa Warszawska” oraz „Za szybcy, za wściekli”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Aktorzy Zapowiedź Premiera Wszystkie tagiKomentarze: