×

Wyszukaj artykuł

Gwiazdy serialu zdradziły datę premiery

„The Umbrella Academy” - wiemy już, kiedy pojawi się 2. sezon!

Redakcja Pinbook | 19-05-2020 | skomentuj

„The Umbrella Academy” - wiemy już, kiedy pojawi się 2. sezon!

Materiały prasowe/Netflix

OceńSerial „The Umbrella Academy” to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. W ostatnim czasie platforma postanowiła poinformować, kiedy ukaże się długo wyczekiwany, drugi sezon. Tym razem jednak zamiast zwyczajnie ogłosić datę premiery, postanowiła zaangażować do tego same gwiazdy produkcji. Na YouTube pojawiło się wideo, na którym możemy zobaczyć aktorów, którzy tańcząc do utworu „I Think We’re Alone Now” autorstwa wokalistki Tiffany zdradzili, kiedy będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki. Okazuje się, że dalsze przygody niezwykłego przybranego rodzeństwa będziemy mogli oglądać już od 31 lipca.

  Zobacz także  


Serial powstał w oparciu o komiksy autorstwa Gerarda Waya (lidera zespołu My Chemical Romance), które były ilustrowane przez Gabriela Bá. Komiksy te zostały wyróżnione nagrodą Eisnera. Producentem wykonawczym i showrunnerem serialu jest Steve Blackman, który odpowiadał między innymi za „Fargo” czy „Altered Carbon”. Za produkcję odpowiadają także Mike Richardson, Keith Goldberg, Jeff F. King, Gabriel  Bá i Gerard Way.

Nowi bohaterowie

Twórcy serialu zapowiedzieli, że w drugim sezonie ponownie wystąpią dobrze znane widzom postaci: Vanya (Ellen Page), Luther (Tom Hopper), Allison (Emmy Raver-Lampman), Klaus (Robert Sheehan), Diego (David Castañeda), Numer Pięć (Aidan Gallagher) oraz Ben (Ethan Hwang). Okazuje się, że pojawią się również co najmniej trzy nowe twarze. W nowym sezonie wystąpi między innymi Ritu Arya, która wcieli się w Lilę. Zgodnie z zapowiedziami twórców, ma być ona postacią, która zależnie od sytuacji staje się niesamowicie inteligentna albo szalona. Yusuf Gatewood zagra Raymonda, pewnego siebie i urodzonego przywódcę. Z kolei Marin Reland wcieli się w postać Sissy - pochodzącą z Teksasu matkę, która wyjątkowo niefortunnie wyszła za mąż.


Wszystko na temat:

Seriale Premiera Seriale online Aktorzy Netflix YouTube Wszystkie tagiKomentarze: