×

Wyszukaj artykuł

Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

„The Boys” - znamy już datę premiery 2. sezonu

Redakcja Pinbook | 29-06-2020 | skomentuj

„The Boys” - znamy już datę premiery 2. sezonu

"The Boys"/Materiały promocyjne

Oceń„The Boys” to serial Amazon Prime Video, który opowiada o superbohaterach w zupełnie niespotykany dotąd sposób. Produkcja zadebiutowała na platformie streamingowaj w lipcu 2019 roku i bardzo szybko okazała się dużym sukcesem. Spotkała się nie tylko ze świetnym odbiorem ze strony widzów, ale także pozytywnymi opiniami krytyków. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili kontynuować serię. W ostatnim czasie oficjalnie poinformowali, kiedy na platformie pojawią się nowe odcinki serialu. Trzy pierwsze epizody drugiego sezonu ukażą się 4 września. Kolejne będą udostępniane w tygodniowych odstępach poczynając od 9 października.

  Zobacz także  


Na ekranie ponownie zobaczymy między innymi takich aktorów jak: Jack Quaid, Karl Urban, Erin Moriarty, Antony Starr, Chace Crawford, Elizabeth Sue oraz Dominique McElligott. W drugim sezonie do obsady dołączy Aya Cash.

Nowa intrygująca postać

Twórcy „The Boys” zdradzili już kilka szczegółów dotyczących fabuły drugiej odsłony. Tym razem będziemy mogli zobaczyć, jak serialowa ekipa The Boys ucieka przed prawem oraz ścigającymi ich superbohaterami. W trakcie ucieczki starają się wymyślić możliwie najlepszy plan walki przeciwko Vought i przegrupować swoje szeregi. Podczas desperackiego ukrywania się, Hughie (Jack Quaid), Kimiko (Karen Fukuhara), Frenchie (Tomer Capon) oraz Mother’s Milk (Laz Alonso) będą próbowali dostosować się do nowej normalności. Z kolei Butcher (Karl Urban) przepadnie bez śladu. Homelander (Antony Starr) zacznie osiągać pełnię władzy, a Starlight (Erin Moriarty) będzie miała trudności z odnalezieniem się w grupie The Seven. Dużo emocji wzbudzi pojawienie się postaci Stormfront, w którą wcieli się Aya Cash. Będzie ona nową członkinią zespołu, która najlepiej czuje się na łonie serwisów społecznościowych. Nie idzie jej jednak najlepiej w bezpośrednich kontaktach. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź nadchodzącego sezonu.

Nie możecie się już doczekać drugiego sezonu „The Boys”? Co czasu premiery polecamy obejrzeć superprodukcję „Transformers: Wiek zagłady”. Koniecznie zobaczcie też filmy „Szpieg, który mnie kochał” oraz „Wściekłe pięści”.


Wszystko na temat:

Seriale Zapowiedź Seriale online Amazon YouTube Wszystkie tagiKomentarze: