×

Wyszukaj artykuł


Koniec spekulacji

Prawnik ks. Tymoteusza Szydło dementuje wszystkie plotki: "Nie został ojcem"

Redakcja Pinbook | 23-10-2019 | skomentuj

Prawnik ks. Tymoteusza Szydło dementuje wszystkie plotki: "Nie został ojcem"

Oceń


Ostatnio pisaliśmy o tym, że legendy wokół zniknięcia ks. Tymoteusza narastają. Niektórzy zastanawiają się czy powodem nie było to, że jego mama – Beata Szydło – jest związana z polityką. Inni z kolei ciągle rozdmuchiwali plotki o tym, jakoby Tymoteusz Szydło został ojcem. Miał trafić do nowej parafii, ale niestety nigdy tak nie dotarł. Postanowił jednak poprosić o bezterminowy urlop, zrobił to nagle i absolutnie nikt się tego nie spodziewał.

  Zobacz także  


Jeden z księży powiedział, że dla niego wygląda to jasno – ks. Tymoteusz pewnie będzie chciał zrezygnować z kapłaństwa.

Tymczasem pojawiło się oświadczenie
Adwokat Maciej Zaborowski przekazał specjalne oświadczenie dla WP, w którym prosi o uszanowanie prywatności rodziny, a jednocześnie podkreśla, że ks. Tymoteusz nie został ojcem. Jednocześnie upraszają o zaprzestanie rozsiewania nieprawdziwych informacji:

Całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło. W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane. Jednocześnie oświadczam, że w stosunku do wszystkich osób oraz podmiotów rozpowszechniających dalej powyższe kłamstwa niezwłocznie kierowane będą do sądów prywatne akty oskarżenia oraz powództwa cywilne o ochronę dóbr osobistych

  Zobacz także  


W poniedziałek w mediach pojawiła się także prośba, którą podpisali ks. Tymoteusz Szydło, jego brat Błażej i żona Beata:

Nasze działania stanowią przedmiot komentarzy i ocen dedykowanych m.in. przez internautów, w tym niejednokrotnie w bardzo obraźliwej formie. To wszystko odbija się negatywnie na naszym życiu prywatnym. Informacje te, a niejednokrotnie także plotki, dotyczą szczegółów m.in. tak doniosłych dla nas wydarzeń jak ślub czy inne ważne uroczystości rodzinne - przekazali w odezwie do mediów.Wszystko na temat:

Beata Szydło Tymoteusz Szydło Kościół Polityka Politycy Wszystkie tagiDodaj komentarz