× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Pożar polskiego autokaru w Czechach

Redakcja Pinbook | 14-05-2019 | skomentuj

Pożar polskiego autokaru w Czechach

nto.pl

Oceń


Do zdarzenia doszło na autostradzie D46 w okolicach Prościejowa. Kierujący autobusem zauważył płomień w lusterkach. Natychmiast zatrzymał pojazd i przeprowadził ewakuację dzieci znajdujących się w autobusie. W chwili zdarzenia w pojeździe były 44 dzieci, które podróżowały do Chorwacji. Są to uczniowie Szkoły Podstawowej w Kończewicach (kujawsko-pomorskie). W autokarze przebywało też dwóch kierowców – w tym właściciel firmy przewozowej.

  Zobacz także  


Błyskawiczna akcja straży pożarnej nie ustrzegła autokaru przed niemal całkowitym spaleniem. Na szczęście żadnemu z podróżnych nic się nie stało. Zostali oni przewiezieni do remizy strażackiej, gdzie zadbano o ciepłe napoje i koce. Teraz zastępczy autokar ma ich przewieźć z powrotem do Polski. Niestety spłonęły też bagaże i rzeczy osobiste uczniów, w związku z czym wycieczka do Chorwacji nie mogła być kontynuowana.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz