×

Wyszukaj artykuł

Dobra wiadomość dla fanów!

„Star Trek: Strange New Worlds” - powstanie nowy serial!

Redakcja Pinbook | 22-05-2020 | skomentuj

„Star Trek: Strange New Worlds” - powstanie nowy serial!

Materiały prasowe

OceńDla fanów uniwersum „Star Treka” mamy dobrą wiadomość. W ostatnim czasie Platforma CBS All Access zamówiła kolejny serial, którego akcja będzie się rozgrywać w świecie stworzonym przez Gene’a Roddenberry’ego. Nowa produkcja zatytułowana „Star Trek: Strange New Worlds” będzie już trzecim serialem aktorskim o przygodach kosmicznej załogi zrealizowanym przez stację CBS. Wcześniej powstały już „Star Trek: Discovery”, który jest emitowany od 2017 roku oraz „Star Trek: Picard”, który możemy oglądać od 2020 roku.

  Zobacz także  


Wiadomo już, że w nowym serialu powrócą aktorzy, którzy występowali w 2. sezonie „Star Trek: Discovery”. Ponownie na ekranach zobaczymy więc między innymi Rebeccę Romijn, Ansona Mounta oraz Ethana Pecka.

O czym będzie nowy serial?

Fabuła serialu „Star Trek: Strange New Worlds” zostanie zarysowana przede wszystkim wokół postaci Spocka (Ethan Peck), kapitana Pike’a (Anson Mount) i Numer 1 (Rebecca Romijn). Akcja serialu będzie się rozgrywać na pokładzie statku Enterprise na dziesięć lat przed wydarzeniami, które mogliśmy śledzić w „Star Trek: Oryginalna Seria”. Twórcy nie ukrywają, że produkcja powstaje na życzenie fanów, którzy od dawna zabiegali o zobaczenie kolejnych przygód swoich ulubionych bohaterów. Zapowiedzieli też, że w nowej odsłonie pojawi się wiele nawiązać do klasycznej serii, a każdy kolejny odcinek będzie ukazywał zupełnie nowy i dziwaczny świat – czego można się spodziewać po znaczącym tytule.

Showrunnerami „Star Trek: Strange New Worlds” zostali Alex Kurtzman, Jenny Lumet i Akira Goldsman. Na razie nie podano jeszcze planowanej daty premiery serialu. Wiadomo jedynie, że pojawi się na platformie CBS All Access.


Wszystko na temat:

Seriale Zapowiedź Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: