×

Wyszukaj artykuł

Czekacie?

Powstanie reboot "Power Rangersów"!

Patrycja | dnia: 24-10-2020 | skomentuj

Powstanie reboot "Power Rangersów"!

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Mamy dobrą wiadomość dla fanów "Power Rangers"! Jak się okazuje - powstanie kolejny reboot serialu. Do współpracy przez firmę eOne został zaproszony Jonathan Entwistle, który pracował nad takimi projektami jak "To nie jest OK" oraz "The End of the F***ing World". I to on ma być odpowiedzialny za stworzenie fundamentów pod nowe, ekranowe uniwersum, które oparte będzie na Power Rangersach! 

 

  Zobacz także  


"Power Rangers" - uniwersum 

W skład tego uniwersum mają wejść zarówno filmy, jak i seriale. Enrwistle ma akurat odpowiadać za kinowy reboot. Ale będzie również pełnił funkcję nadzorcy telewizyjnych produkcji, które mają powstać w ramach tego uniwersum. 

Przypomnijmy sobie - "Power Rangers" to opowieść o grupie licealistów, którzy obdarzeni zostali supermocami. Dzięki temu walczą z kosmicznymi siłami zła, które zagrażają ludziom. Jak dotąd najpopularniejszy był serial, który emitowany był w latach 90. Ani jeden z filmów nie powtórzył sukcesu serialu. Film z 2017 roku zarobił zaledwie 142 miliony dolarów przy budżecie, który wynosił około 100 milionów dolarów. 

Jak będzie tym razem? Czas pokaże. 


Wszystko na temat:

Filmy online Seriale online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz