×

Wyszukaj artykuł

Spełniły się słowa Isli Fisher

„Polowanie na druhny” - powstanie 2. część popularnej komedii!

Redakcja Pinbook | 20-06-2020 | skomentuj

„Polowanie na druhny” - powstanie 2. część popularnej komedii!

"Polowanie na druhny"/Materiały prasowe

Oceń„Polowanie na druhny” to komedia z 2005 roku, która okazała się wielkim światowym sukcesem. Zebrała nie tylko świetne recenzje publiczności oraz krytyków, ale także zarobiła na całym świecie blisko 285 milionów dolarów przy budżecie 40 milionów. W 2016 roku pojawiły się pierwsze pogłoski na temat tego, że powstanie sequel filmu. Ogłosiła to wówczas Isla Fisher, która w pierwszej części wcielała się w rolę Glorii Cleary. Jednak informacje te nie zostały później potwierdzone przez twórców filmu i wkrótce przestały się pojawiać dalsze wzmianki na ten temat, aż do teraz. Niedawno wywiadu dla portalu Collider udzielił reżyser filmu, David Dobkin, który powiedział, jak dokładnie wyglądają jego dalsze plany.

  Zobacz także  


W komedii „Polowanie na druhny” poza Islą Fisher wystąpiły również takie gwiazdy, jak między innymi: Vince Vaughn, Owen Wilson, Rachel McAdams, Jane Seymour, Christopher Walken i Bradley Cooper. Film opowiada o Johnie Beckwithu i Jeremym Geyu, którzy wpraszają się na liczne wesela, żeby podrywać na nich druhny. Wszystko się komplikuje, gdy jeden z nich zakochuje się w niewłaściwej osobie.

Powstanie sequel?

David Dobkin podczas rozmowy z dziennikarzem portalu zdradził, że już od dawna wiele osób namawia go do nakręcenia drugiej odsłony „Polowania na druhny”. Okazuje się, że reżyser miał taką możliwość, ale nie chciał robić filmu zbyt podobnego do pierwszej części. Jak powiedział, wolał poczekać, aż pojawi się naprawdę ciekawy scenariusz. Z jego słów wynika, że właśnie narodził się interesujący pomysł na poprowadzenie fabuły drugiej części i Dobkin zaczął już nad nim pracować. Zanim jednak zostaną podjęte ostateczne decyzje w sprawie wizji nowego filmu, najpierw reżyser skonsultuje jeszcze wszystko z gwiazdami produkcji, Owenem Wilsonem i Vincem Vaughnem. Dobkin podkreślił, że dla dobra filmu woli nie śpieszyć się za bardzo z rozpoczęciem prac. Jak widać, wszystko jest na dobrej drodze i prawdopodobnie niedługo poznamy więcej szczegółów nowej produkcji.

Lubicie „Polowanie na druhny”? W takim razie z pewnością spodobają wam się takie komedie jak „Moja wielka grecka wycieczka” oraz „Podatek od miłości”. Do łez rozbawi was również film „Stworzeni dla siebie”.


Wszystko na temat:

Filmy Zapowiedź Reżyser David Dobkin Wszystkie tagiKomentarze: