×

Wyszukaj artykuł

Fani podekscytowani

Powstanie nowy odcinek kultowego serialu „Przyjaciele”! Zobaczycie w nim Jennifer Aniston i Courteney Cox

Redakcja Pinbook | 15-11-2019 | skomentuj

Powstanie nowy odcinek kultowego serialu „Przyjaciele”! Zobaczycie w nim Jennifer Aniston i Courteney Cox

deadline.com

OceńW tym roku minęło 25 lat od wyemitowania pierwszego odcinka jednego z najbardziej popularnych seriali na świecie „Przyjaciele”. Serial, w którym przez lata grali Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, trwale zapisał się w historii popkultury. Mimo, że powstawał od wczesnych lat dziewięćdziesiątych do 2004 roku, wciąż cieszy się ogromną popularnością, a w sieciówkach odzieżowych pojawiły się nawet ostatnio koszulki z logo i bohaterami produkcji. Okazuje się, że HBO Max szykuje miłą niespodziankę dla fanów serialu i zamierza wyemitować nowy, specjalny odcinek „Friends”.

  Zobacz także  


Cała dotychczasowa obsada zadeklarowała już swój udział w specjalnym odcinku, do którego niebawem mają ruszyć zdjęcia.

Nie zabraknie wzruszeń

Podobno nowy odcinek ma być nietypowy. Ma on stanowić rodzaj wstępu do całego serialu i być poprzeplatany scenami, w których aktorzy będą się dzielić z widzami swoimi przemyśleniami dotyczącymi powstawania produkcji. Nie zabraknie tez zabawnych i wywołujących łezkę w oku anegdot. Należy pamiętać, że serial ten w dośc wyjątkowy sposób połączył ze sobą grających w nim aktorów, którzy do dzisiaj się przyjaźnią i utrzymują ze sobą kontakt. Niedawno świętowali razem 25 rocznicę powstania „Przyjaciół”. Fani, którzy liczą na kontynuację kultowej produkcji, mogą się jednak zawieźć – Jennifer Aniston wyznała ostatnio, że poza tym specjalnym odcinkiem na pewno nie powstaną kolejne sezony.


Wszystko na temat:

Przyjaciele Jennifer Aniston Courteney Cox Matthew Perry David Schwimmer Matt LeBlanc Seriale Celebryci Telewizja Lisa Kudrow Wszystkie tagiKomentarze: