×

Wyszukaj artykuł

Znamy reżysera

„Martwe zło” - Bruce Campbell potwierdził, że powstanie kolejny film z serii!

Redakcja Pinbook | 09-06-2020 | skomentuj

„Martwe zło” - Bruce Campbell potwierdził, że powstanie kolejny film z serii!

Kadr z filmu "Martwe zło 2"

Oceń„Martwe zło” to horror, którego nie trzeba przedstawiać wielbicielom tego gatunku. Kultowy film grozy od lat cieszy się wielką popularnością wśród widzów, na równi z takimi głośnymi produkcjami jak „Koszmar z ulicy Wiązów” czy „Halloween” i doczekał się już kilku kolejnych części. Dla fanów mamy dobrą wiadomość - właśnie ogłoszono, że powstanie następna odsłona słynnego „Martwego zła”. Już w zeszłym roku reżyser Sam Raimi, twórca trzech pierwszych filmów z serii zapowiadał, że chciałby nakręcić kolejną część. Informacje te potwierdził ostatnio odtwórca głównej roli Asha, Bruce Campbell.

  Zobacz także  


Pierwszy film „Martwe zło” został nakręcony w 1981 roku. Kolejne części to: „Martwe zło 2: Śmierć przed świtem", która powstała w 1987 roku oraz „Armia ciemności” z 1992 roku. W 2013 roku powstał remake horroru, również o tytule „Martwe zło".

Szczegóły nowej produkcji

Wiadomo już, że nowy film będzie nosił tytuł „Evil Dead Now”. Za reżyserię odpowie Lee Cronin, twórca takich filmów grozy, jak między innymi „Impostor”. Podobno został on wybrany przez samego Sama Raimiego. Bruce Campbell zdradził, że nowa produkcja ma być o wiele bardziej dynamiczna od poprzedniczek i rozgrywać się w realiach odpowiadających naszym współczesnym czasom. Okazuje się jednak, że aktor tym razem nie wystąpi w filmie. Trzeba przyznać, że ciężko sobie wyobrazić kolejną część serii bez udziału Campbella. Wcielał się on w postać Asha Williamsa we wszystkich poprzednich trzech odsłonach „Martwego zła”. Później także powrócił do tej roli w serialu „Ash kontra martwe zło”. W 2013 roku wystąpił także gościnnie w remake’u pierwszej części horroru. Campbell wraz z Samem Raimim będzie jednak pełnił funkcję producenta.

Twórcy filmu nie zdradzili jeszcze, jacy aktorzy pojawią się w obsadzie. Nie podali także planowanej daty premiery filmu.

Czekacie już na kolejną część „Martwego zła”? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie mrożące krew w żyłach horrory „Doomsday” i „Czerwona róża”. Polecamy także przerażający „Cierń”, który zapewni wam mocne przeżycia.


Wszystko na temat:

Bruce Campbell Horrory Filmy Aktorzy Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: