Nie wszyscy będą mieli dostęp

Powstanie kanał z tureckimi serialami. Gdzie go zobaczycie?

Niektórzy śmieją się z tureckich seriali, ale jest dużo więcej osób, które uwielbiają je oglądać. Są dla nich ciekawą rozrywką po całym dniu ciężkiej pracy. Wbrew pozorom - produkcje tureckie mają ogromną widownię w Polsce. Dlatego niektórzy postanowili iść za ciosem i postanowili stworzyć kanał, gdzie będą emitowane JEDYNIE tureckie seriale. Kanał ten nazywa się Dizi i rusza już niebawem. 

Dizi - tureckie seriale non stop 

Grupa Kino Polska postanowiła otworzyć nowy kanał o nazwie Dizi, gdzie emitowane będą jedynie produkcje tureckie. Nic dziwnego, że się na to zdecydowali, ponieważ seriale te są w Polsce coraz popularniejsze, a do tej pory nie było miejsca, gdzie leciałyby one 24 godziny na dobę. 

Tureckie seriale zapewnią różnoraką rozrywkę - będą tam zarówno produkcje kryminalne, historyczne, romanse, te mniej popularne i te bardziej. A jako że zainteresowanie takimi produkcjami rośnie - Kino Polska poczuło, że wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom widzów i stworzy kanał, gdzie będą mogli 24/7 oglądać jedynie to. 

Materiały promocyjne serialu

Serwis Wirtualne Media podał, że już niebawem, bo na początku kwietnia 2021 roku, ruszy Dizi. Nazwa kanału wzięła się od tureckiego słowa, które oznacza wysokobudżetowe seriale produkowane w Turcji, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub Anatolii. 

Jak podkreślił prezes Kino Polska TV SA.:

Kanał będzie emitował tylko starannie wyselekcjonowane tytuły, które cieszą się dużą popularnością wśród widzów na całym świecie i szturmem zdobywają nowe rynki. Turcja jest dziś serialowym imperium, a my - z uwagi na rodowód naszego większościowego akcjonariusza SPI International mamy dostęp do najlepszego tureckiego contentu. Zamierzamy to wykorzystać w budowaniu rynkowej pozycji kanału Dizi w Polsce.

Kanał będzie dostępny w ofercie Vectry (pakiet Złoty) oraz Multimedia Polska (pakiet MaxBox). Jacek Koskowski, dyrektor generalny ds. sprzedaży i dystrybucji w Polsce od Kino Świat zapowiedział, że być może wkrótce oferta trafi również do innych operatorów. 

Jak można się spodziewać - zobaczymy tam takie seriale jak "Wspaniałe stulecie", "Mamy i matki", "Ezel" czy "Imperium miłości". A wiadomo, że to nie koniec. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO