×

Wyszukaj artykuł

Będzie powstawać równocześnie z czwartą odsłoną

„John Wick 5” – kolejna część serii oficjalnie potwierdzona!

Redakcja Pinbook | 10-08-2020 | skomentuj

„John Wick 5” – kolejna część serii oficjalnie potwierdzona!

"John Wick"/Materiały prasowe

Oceń„John Wick” jest jedną z najpopularniejszych filmowych serii. Dla jej fanów mamy dobrą wiadomość – niebawem powstanie nowa odsłona filmu z Keanu Reevesem w roli głównej. Informacje o tym potwierdził Jon Feltheimer, dyrektor generalny studia Lionsgate, który oficjalnie ogłosił, że rozpoczęto właśnie prace nad piątą częścią serii. Okazuje się, że „John Wick 5” będzie powstawać równocześnie z czwartą odsłoną. Zdjęcia do obu produkcji mają wystartować w 2021 roku. Dokładna data wejścia na plan zależy przede wszystkim od innych zobowiązań zawodowych Reevesa, a także sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

  Zobacz także  


Premiera „Johna Wicka 4” ma się odbyć w maju 2022 roku. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy zobaczymy piątą część. Podobnie, jak w przypadku poprzednich odsłon, nową produkcję wyreżyseruje Chad Stahelski.

Sukces serii

Nic dziwnego, że podjęto decyzję o kręceniu dwóch kolejnych części naraz. Seria „John Wick” okazała się wielkim sukcesem - trzy pierwsze części filmu zarobiły łącznie blisko miliard dolarów. Przypominamy, że seria opowiada o płatnym zabójcy, który jest jednym z najlepszych w swoim fachu. W pewnym momencie jednak zakochał się w pięknej kobiecie i postanowił przejść na „emeryturę”, próbując rozpocząć zwyczajne oraz spokojne życie. Przestępczy półświatek jednak nie daje mu o sobie zapomnieć, zmuszając go do ciągłego podejmowania walki z kolejnymi przeciwnikami. Twórcy jeszcze nie zdradzili, co spotka tytułowego bohatera w nadchodzących odsłonach filmu. Z pewnością jednak nie zabraknie w nich jedynych w swoim rodzaju scen akcji, z których najbardziej słynie ta seria.

Warto również podkreślić, że w planach jest nakręcenie dwóch kolejnych seriali osadzonych w świecie „Johna Wicka” - „The Continental” oraz „Ballerina”.

Na premierę nowych części „Johna Wicka” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. W tym czasie warto nadrobić zaległości i obejrzeć poprzednie odsłony serii: „John Wick 2” oraz „John Wick 3”. Fanom Keanu Reevesa polecamy również film „Matrix Rewolucje”.


Wszystko na temat:

Keanu Reeves Filmy Zapowiedź Aktorzy Premiera Wszystkie tagiKomentarze: