×

Wyszukaj artykuł

O czym opowie?

Powstanie film o Beacie Kozidrak!

Patrycja | dnia: 05-10-2020 | skomentuj

Powstanie film o Beacie Kozidrak!

wikipedia.org

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Beaty Kozidrak. Obecnie trwają prace nad filmem fabularnym, którego bohaterką będzie właśnie ta legendarna piosenkarka, wokalistka zespołu "Bajm". Za film odpowiada studio Aurum, który zajmował się produkcją takich filmów jak "Ostatnia rodzina" czy kandydatem Oscarowym - "Bożym Ciałem". O czym dokładnie opowie film? Co jeszcze o nim wiadomo? 

Powstanie film o Kozidrak 

Reżyserem i współscenarzystą będzie Piotr Domalewski. Producenci to Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham. Dla Domalowskiego nie jest to jednak pierwszy projekt, który inspirowany jest życiem piosenkarki. W 2019 roku w Teatrze Współczesnym w Szczecinie odbyła się premiera spektaklu o tytule "Być jak Beata". 

  Zobacz także  


Reżyser zachwycony jest jej życiem, jej sposobem bycia i tym, jak stała się ikoną. Dlatego właśnie chce pokazać jej bujne i barwne życie na ekranie. Podkreślił, że od dawna chciał zrobić film oparty na jej historii. Zapewnia jednocześnie, że produkcja będzie "szczera i pełna energii". Chce zrobić film, który będzie podobny do tego, co robi się w hollywood w filmach muzycznych. 

Beata Kozidrak pochwaliła się faktem nagrywania filmu na swoim Instagramie, a fani szaleją z radości w komentarzach:


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz