×

Wyszukaj artykuł

Reżyserem został twórca "Aquamana"

„Nieustraszony” - powstanie film na podstawie serialu z Davidem Hasselhoffem

Redakcja Pinbook | 09-08-2020 | skomentuj

„Nieustraszony” - powstanie film na podstawie serialu z Davidem Hasselhoffem

"Nieustraszony"/Materiały prasowe

Oceń„Nieustraszony” był jednym z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat osiemdziesiątych. Produkcja z Davidem Hasselhoffem w roli głównej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem również w Polsce. Dla jej fanów mamy dobrą wiadomość – serial niebawem zostanie przeniesiony na kinowy ekran. Za stworzenie filmu będą odpowiadać Spyglass Media Group, Michael Clear oraz James Wan, twórca takich hitów jak „Obecność”, „Piła” czy „Aquaman”. Scenariusz napisze TJ Fixman, który pracował wcześniej przede wszystkim przy grach komputerowych, takich jak „Ratchet and Clank” czy „Resistance: Fall of Men”. Na razie jeszcze nie podano daty premiery kinowej wersji serialu.

  Zobacz także  


Serial „Nieustraszony” był produkowany w latach 1982-1986. Produkcja doczekała się czterech sezonów składających się łącznie z dziewięćdziesięciu odcinków. Poza Davidem Hasselhoffem występowali w niej między innymi Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Rebecca Holden, Peter Parros, Richard Basehart oraz William Daniels.

Zachowany klimat oryginału

Ponieważ dopiero rozpoczęto prace nad nową odsłoną „Nieustraszonego” nie wiadomo jeszcze, kto pojawi się w obsadzie. Nie są również znane szczegóły fabuły filmu. Wiadomo jedynie, że jego akcja będzie się rozgrywać w czasach współczesnych. Twórcy podkreślili, że mimo to zostanie zachowany ton oraz klimat z oryginalnego serialu. Przypominamy, że serial opowiada o policjancie Michaelu Longu, który ulega poważnemu wypadkowi i wkrótce trafia w ręce tajemniczej Fundacji Knight’a, która przywraca go do zdrowia. Wskutek leczenia mężczyzna otrzymuje nową twarz oraz nazwisko – Michael Knight. Od tego momentu razem ze swoim partnerem, czyli super samochodem K.I.T.T., rozpoczyna walkę z przestępczością i rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki.

Nie możecie już się doczekać filmowej wersji serialu z Davidem Hasselhoffem? Podczas oczekiwania na nową produkcję obejrzyjcie filmy „Bardzo poszukiwany człowiek” oraz „Immortals. Bogowie i herosi 3D”. Polecamy również zabawną komedię „U pana Marsa bez zmian”.


Wszystko na temat:

David Hasselhoff Aktorzy Seriale Filmy Zapowiedź James Wan Wszystkie tagiKomentarze: