Gratka dla fanów!

Powstanie film, który opowie nam historię Willy'ego Wonki!

Materiały promocyjne filmu

Willy Wonka to postać niemalże kultowa. Pojawił się on w dwóch filmach - w 1971 roku, a także w 2005 roku. W 1971 roku wcielił się w niego Gene Wilder (do dzisiaj popularne są memy z jego udziałem), który zagrał w filmie "Willy Wonka i fabryka czekolady". W 2005 roku w postać z kolei wcielał się Johnny Depp, a jego kreacja aktorska przeszła do historii. Pojawił się w filmie "Charlie i fabryka czekolady". Teraz poznamy Willy'ego przed tym, jak rozkręcił swoje czekoladowe imperium.

Film o Wonce - co wiemy? 

W zasadzie o filmie nie wiadomo zbyt wiele, a to dlatego, że ma bardzo odległą datę produkcji. Mimo to Aaron Couch, redaktor "The Hollywood Reporter", poinformował, że jest w planach stworzenie takiego filmu i znana jest orientacyjna data. 

Okazuje się, że film, który pokaże nam życie Willy'ego Wonki, zanim został królem czekolady, trafi do kin 17 marca 2023 roku! To nieco odległa data, prawda? 

Aaron Couch na swoim Twitterze poinformował nie tylko o dacie premiery, ale również zainteresował fanów krótkim opisem filmu. Dowiadujemy się w ten sposób, że "produkcja skupi się na młodszej wersji Wonki i jego przygodach, zanim otworzył najsławniejszą fabrykę czekolady na świecie". 

Więcej informacji o produkcji nie ma, bo do premiery sporo czasu. W miarę kręcenia filmu i zbliżania się do daty premiery - na pewno informacji będzie więcej. Na ten moment wiadomo, że na stołku reżyserskim zasiądzie Paul King - reżyser "Paddingtona" i "Paddingtona 2". 

Jak myślicie - kto mógłby się wcielić w młodego Willy'ego Wonkę? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO