×

Wyszukaj artykuł

Aktorzy ogłaszają kontynuację serii

„Upadek królestwa” – powstanie 5. sezon serialu Netflixa!

Redakcja Pinbook | 08-07-2020 | skomentuj

„Upadek królestwa” – powstanie 5. sezon serialu Netflixa!

"Upadek królestwa"/Materiały promocyjne

Oceń„Upadek królestwa” to serial przygodowy Netflixa, który od początku cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników platformy. Produkcja do tej pory doczekała się czterech sezonów. Już od pewnego czasu pojawiały się przypuszczenia, że serial będzie kontynuowany. Dla fanów serii mamy dobrą wiadomość – Netflix właśnie oficjalnie złożył zamówienie na piąty sezon produkcji. Podobnie jak w przypadku czwartej odsłony, będzie się on składał z dziesięciu odcinków. Osobą, która przekazała informację o nowym sezonie jest gwiazdor serialu, Alexander Dreymon. W sieci pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć, jak aktor ogłasza tę wiadomość pozostałym członkom obsady.

  Zobacz także  


Oprócz Alexandra Dreymona na ekranie ponownie zobaczymy takich aktorów jak Toby Regbo, Emily Cox, Ian Hart, Timothy Innes, Mark Rowley, Elziza Butterworth, Magnus Brun, Jeppe Beck Laursen oraz Millie Brady.

Krwawe starcia z wikingami

Twórcy na razie nie podali planowanej daty premiery piątego sezonu „Upadku królestwa”. Nie są również znane szczegóły jego fabuły. Przypominamy, że akcja serialu rozgrywa się w 872 roku w czasach, gdy Wielka Brytania była podzielona na samodzielne królestwa. Ich władcy wciąż musieli się zmagać z najazdami wikingów. Fabuła serii skupia się na królestwie Wessex, w którym władzę sprawował król Alfred Wielki. Głównym bohaterem serialu jest z kolei Uthred, czyli syn brytyjskich arystokratów. Gdy był mały, wikingowie zabili jego rodziców i go porwali, a następnie wychowali jako jednego ze swoich. Mężczyzna przystosował się do życia w osadzie wikingów, ale nigdy nie zapomniał o swoim prawdziwym pochodzeniu. Wkrótce będzie musiał podjąć decyzję, kim naprawdę jest i komu w głębi serca pragnie służyć.

Czekacie już na piąty sezon „Upadku królestwa”? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie niezwykły film science fiction „Life”. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi świetnymi produkcjami jak „Mniejsze zło” oraz „Nietykalni”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Zapowiedź Twitter Alexander Dreymon Wszystkie tagiKomentarze: