×

Wyszukaj artykuł

To będzie koniec produkcji?

„The Kominsky Method” – Netflix zamówił 3. sezon serialu!

Redakcja Pinbook | 06-07-2020 | skomentuj

„The Kominsky Method” – Netflix zamówił 3. sezon serialu!

"The Kominsky Method"/Materiały prasowe

Oceń„The Kominsky Method” to amerykański serial z pogranicza komedii i dramatu, który od czasu premiery na Netflixie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Produkcja doczekała się już dwóch sezonów opowiadających o historii Sandy’ego i Normana, w których wcielają się Michael Douglas oraz Alan Arkin. Okazuje się, że niebawem zobaczymy nowe odcinki serialu – Netflix złożył właśnie zamówienie na trzecią odsłonę. Dla fanów mamy też jednak złą wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że to będzie już ostatni sezon produkcji. Twórcy na razie nie zdradzili szczegółów fabuły nowych odcinków, ani planowanej daty ich premiery.

  Zobacz także  


Pierwszy sezon serialu „The Kominsky Method” ukazał się 16 listopada 2018 roku na platformie Netflix. Twórcą serialu jest Chuck Lorre, który odpowiada między innymi za powstanie takich hitowych produkcji jak „Teoria wielkiego podrywu” czy „Dwóch i pół". Serial był kilkukrotnie nominowany do Złotego Globu, z czego w 2019 roku otrzymał dwie statuetki.

Wyjątkowy serial

„The Kominsky Method” jest jednocześnie zabawnym oraz wzruszającym serialem, o którego wyjątkowości świadczy między innymi fakt, że składa się z półgodzinnych odcinków kręconych przy użyciu tylko jednej kamery. Jego fabuła skupia się na postaci Sandy’ego Kominskiego, który niegdyś był znanym i cenionym aktorem. Gdy jego gwiazda nieco przygasła, postanowił zostać trenerem teatralnym i założyć studio o nazwie „The Kominsky Method”. Gdy jego najlepszy przyjaciel Norman traci żonę, obaj mężczyźni zaczynają wspólnie się zastanawiać nad sensem życia. W drugim sezonie mogliśmy zobaczyć, jak Sandy poznaje nowego chłopaka swojej córki i pomimo dzielących ich lat różnicy próbuje nawiązać z nim nić porozumienia. Z kolei Norman odbudowuje relację z jego młodzieńczą miłością, w której ramionach chce odnaleźć pocieszenie po śmierci żony. Prawdopodobnie niebawem poznamy pierwsze szczegóły fabuły trzeciej odsłony serialu.

Czekacie już na nowe odcinki „The Kominsky Method”? W tym czasie koniecznie zobaczcie poruszający dramat „Nad morzem”. Jeśli macie jednak ochotę na nieco lżejsze kino, gorąco polecamy obejrzeć komedie „Ocean's 13” oraz „Kołysanka”.


Wszystko na temat:

Michael Douglas Seriale Netflix Zapowiedź Aktorzy Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: