Dobra wiadomość dla fanów

„After Life” - powstanie 3. sezon serialu! Ricky Gervais podpisał kontrakt

Drugi sezon serialu „After Life” ukazał się na platformie Netflix 24 kwietnia 2020 roku. Chociaż od jego premiery minęły niecałe dwa tygodnie, już pojawiły się elektryzujące wieści na temat powstania kontynuacji przygód dziennikarza Tony’ego. W ostatnich dniach oficjalnie potwierdzono, że twórcy serialu otrzymali zamówienie na trzeci sezon. Jakby tego było mało, odtwórca głównej roli, Ricky Gervais, podpisał z platformą bardzo obiecujący kontrakt, który zapowiada, że niebawem powstanie wiele nowych produkcji z jego udziałem.

Materiały prasowe/Netflix

Jak donosi „Hollywood Reporter”, Gervais podpisał z Netflixem długoletni kontrakt. Obejmuje on nie tylko kolejny sezon serialu „After Life”, ale także liczne filmy, seriale oraz stand-upy. Aktor w ten sposób skomentował zawarcie nowej umowy z platformą:

Planowałem przejść niedługo na emeryturę i po prostu szlajać się pijany po domu aż do śmierci. Ale zmęczyło mnie robienie tego już podczas kwarantanny, a Netflix złożył mi ofertę nie do odrzucenia.

Gorzka komedia

Serial „After Life” to komedio-dramat, który opowiada o losach dziennikarza Tony’ego. Po śmierci ukochanej żony Lisy przechodzi on zupełną przemianę. Początkowo zastanawia się, czy nie popełnić samobójstwa, ale ostatecznie decyduje się pozostać przy życiu najdłużej, jak się da i wymierzyć karę niesprawiedliwemu światu. Staje się opryskliwy i nieprzyjemny, zwłaszcza dla swoich bliskich. Odpycha też od siebie wszystkie osoby, na których wcześniej mu zależało. Realizację jego destrukcyjnych planów utrudniają jednak jego przyjaciele, którzy się nie poddają i starają się odzyskać dawnego Tony’ego. W drugim sezonie Tony staje się już bardziej otwarty na innych, ale wciąż nie może się pogodzić ze swoją stratą. Na razie nie podano jeszcze daty premiery trzeciego sezonu.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO