×

Wyszukaj artykuł

Usłyszymy nowe piosenki Abby

„Mamma Mia!” - powstanie 3. część musicalu! Producentka zdradza szczegóły

Redakcja Pinbook | 22-06-2020 | skomentuj

„Mamma Mia!” - powstanie 3. część musicalu! Producentka zdradza szczegóły

"Mamma Mia!"/Materiały promocyjne

OceńFilmy „Mamma Mia!” z 2008 roku i „Mamma Mia! Here We Go Again” z 2018 roku spotkały się ze świetnym odbiorem ze strony publiczności i okazały się wielkim sukcesem finansowym. Okazuje się, że popularna produkcja z piosenkami Abby znowu trafi do kin. Niedawno wywiadu dla Daily Mail udzieliła producentka poprzednich części, Judy Craymer. W rozmowie zdradziła, że w planach jest nakręcenie trzeciej odsłony filmu. Ze słów Craymer wynika, że wytwórnia Universal Pictures od początku zamierzała stworzyć kolejną część, która składałaby się na zaplanowaną trylogię. Prace nad filmem miały rozpocząć się już wcześniej, ale plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

  Zobacz także  


W dwóch pierwszych częściach „Mamma Mia!” wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak: Meryl Streep. Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Christine Baranski, Julie Walters czy Dominic Cooper. Twórcy trzeciej odsłony nie zdradzili jeszcze, kto pojawi się w jej obsadzie. Można się jednak spodziewać, że ponownie na ekranach zobaczymy odtwórców głównych ról.

Co nas czeka w nowej produkcji?

W pierwszej części „Mamma Mia!” mogliśmy poznać historię Sophie (Amanda Seyfried) oraz jej mamy Donny (Meryl Streep). Młoda dziewczyna podczas przygotowań do ślubu starała się dowiedzieć, który z byłych partnerów Donny może być jej biologicznym ojcem. Druga część z kolei przeniosła nas do czasów, w których mama Sophie była z nią w ciąży. Na razie jeszcze nie ujawniono szczegółów fabuły trzeciej części „Mamma Mia!”. Judy Craymer zdradziła jedynie, że tym razem usłyszymy zupełnie nowe utwory – byli członkowie grupy Abba, Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus, mają stworzyć na potrzeby filmu „Mamma Mia! 3” cztery nowe piosenki. Z pewnością niedługo będziemy mogli poznać więcej informacji na temat nowego filmu.

Czekacie już na trzecią część „Mamma Mia?” W tym czasie koniecznie zobaczcie komedie „Reality„ oraz „Godziny szczytu 3”. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą rodzimą produkcją „PolandJa”.


Wszystko na temat:

Filmy Zapowiedź Meryl Streep Pierce Brosnan Wszystkie tagiKomentarze: