×

Wyszukaj artykuł

To już oficjalne

„Snowpiercer” - Netflix potwierdził zamówienie 2. sezonu!

Redakcja Pinbook | 19-06-2020 | skomentuj

„Snowpiercer” - Netflix potwierdził zamówienie 2. sezonu!

"Snowpiercer"/Materiały prasowe

OceńJuż od dłuższego czasu krążyły pogłoski, że powstanie druga odsłona serialu „Snowpiercer”. Atmosferę wokół produkcji podsycała także sama obsada, która sugerowała, że niedługo serial doczeka się kontynuacji. Dla fanów historii o postapokaliptycznej podróży pociągiem mamy dobrą wiadomość – Netflix potwierdził właśnie oficjalnie, że serial otrzyma kolejny sezon. Twórcy jeszcze nie ogłosili dokładnej planowanej daty premiery nowej odsłony. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów aktorka Analise Basso zdradziła, że możemy się jej spodziewać już niebawem. Okazuje się, że zdjęcia do drugiego sezonu zakończono jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa.

  Zobacz także  


Na ekranie do tej pory mogliśmy zobaczyć takich aktorów jak Jennifer Connely, Daveed Diggs, Analise Basso, Sheila Vand, Lena Hall, Miranda Edwards, Jaylin Fletcher oraz Sam Otto. W drugiej odsłonie najprawdopodobniej ponownie zobaczymy ich na ekranie.

Walka klas w postapokaliptycznej rzeczywistości

Twórcy „Snowpiercera” na razie nie zdradzili szczegółów fabuły drugiego sezonu. Osobom, które jeszcze nie zdążyły zapoznać się z produkcją przypominamy, że serial powstał w oparciu o powieść graficzną stworzoną przez Benjamina Legranda i Jaques’a Loba. Jego akcja rozgrywa się siedem lat po tym, jak Ziemię pokrył lód, zamieniając ją w bezludne pustkowie. Przez zmrożone tereny przejeżdża skład wielkiego pociągu o nazwie „Snowpiercer”, którego pasażerowie walczą o przetrwanie. Jego 1001 wagonów podzielono na klasy, zależnie od pochodzenia oraz poziomu zamożności ich pasażerów. Wkrótce na pokładzie pociągu dochodzi do buntu. Serial Netflixa nie jest pierwszą adaptacją tej historii – w 2013 roku ukazał się film „Snowpiercer. Arka przyszłości” wyreżyserowany przez Jon-ho Bonga, w którym w rolach głównych wystąpili Chris Evans i Tilda Swinton.

Czekacie już na drugi sezon „Snowpiercera”? W tym czasie koniecznie zobaczcie trzymający w napięciu „Casshern”. Mogą wam się również spodobać takie produkcje jak „Adrenalina 2. Pod napięciem” i „Z piekła rodem”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: