×

Wyszukaj artykuł

Obsada nagrała specjalne wideo

„Outer Banks” - będzie 2. sezon serialu młodzieżowego

Redakcja Pinbook | 27-07-2020 | skomentuj

„Outer Banks” - będzie 2. sezon serialu młodzieżowego

"Outer Banks"/Materiały promocyjne

Oceń„Outer Banks” to jeden z najnowszych seriali Netflixa, który zadebiutował na platformie zaledwie trzy miesiące temu. Dla jego fanów mamy dobrą wiadomość - Netflix poinformował właśnie, że powstanie druga odsłona popularnej produkcji. Tę wiadomość przekazali sami członkowie obsady w specjalnym nagraniu, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Jak donosi „The Hollywood Reporter”, w drugim sezonie ponownie zobaczymy największe gwiazdy serialu, takie jak Chase Stokes, Madelyn Cline, Jonathan Daviss, Madison Bailey, Charles Esten, Austin North, Drew Starkey, Deion Smith czy Rudy Pankow. Rolę producentów wykonawczych oraz showrunnerów będą ponownie pełnić Josh i Jonas Pete, a także Shannon Burke.

  Zobacz także  


Pierwszy sezon serialu „Outer Banks” ukazał się na Netflixie 15 kwietnia 2020 roku i składa się z dziesięciu odcinków. Twórcy nie zdradzili jeszcze daty premiery drugiej odsłony, ani nie ujawnili, z ilu epizodów będzie się ona składać.

Przygody grupy nastolatków

Osobom, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z serialem „Outer Banks” przypominamy, że opowiada on o dojrzewaniu grupy bliskich przyjaciół zwanej „Pogues”, którzy zamieszkują tytułowe malownicze wyspy w Karolinie Północnej. W pewnym momencie wyspę nawiedza huragan, po którym cała okolica zostaje pozbawiona prądu w okresie wakacyjnym. Wywołuje on również łańcuch niezwykłych zdarzeń, które sprawiają, że nastolatkowie zostają zmuszeni do podjęcia ważnych decyzji. Rozpoczynają między innymi poszukiwania ojca jednego z członków „Pogues”, a także zaczynają się wdawać w kolejne romanse i konflikty między innymi nastoletnimi mieszkańcami wyspy. Wspólnie przeżywane przygody sprawiają, że to lato będzie jednym z najważniejszych w ich życiu. Na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy serialowych bohaterów w drugim sezonie. Można się jednak spodziewać, że nowe odcinki przyniosą rozwiązanie kolejnych nurtujących widzów zagadek.

Na premierę nowych odcinków „Outer Banks” z pewnością jeszcze trochę poczekamy. Podczas oczekiwania na ich premierę warto nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć „Za niebieskimi drzwiami” oraz „Co jest grane, Davis?”. Polecamy również obejrzeć film „Pewnego razu w Anatolii”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

woogity woogity we’re coming back

Post udostępniony przez Outer Banks (@obx)


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Zapowiedź Aktorzy Instagram Wszystkie tagiKomentarze: