Co nas czeka w nowej odsłonie?

„Love Life” - powstanie 2. sezon! Anna Kendrick powróci w obsadzie?

Pod koniec maja na HBO Max odbyła się premiera serialu „Love Life”. Chociaż widzowie dopiero zdążyli się zapoznać z nowymi odcinkami, władze platformy zapowiedziały już, że powstanie drugi sezon głośnej produkcji. Informacja ta została ogłoszona zaraz po tym, jak HBO Max podjęło decyzję o zmianie emisji serialu z początkowo planowanego ośmiotygodniowego cyklu na trzytygodniowy cykl. Platforma w opublikowanym w sieci komunikacie podkreśliła, że produkcja z udziałem Anny Kendrick okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i zdobyła świetne wyniki oglądalności. W związku z tym HBO Max postanowiło kontynuować serial:

To wspaniale, że „Love Life” z miejsca okazało się hitem. Z dumą zabierzemy się do realizacji drugiego sezonu tej pierwszej oryginalnej produkcji HBO Max. Czapki z głów dla Anny, naszej ekipy kreatywnej i partnerów z Lionsgate.

"Love Life"/Materiały prasowe

Twórcami „Love life” są Sam Boyd i Bridget Bedard. W pierwszym dziesięcioodcinkowym sezonie mogliśmy zobaczyć między innymi takich aktorów, jak Anna Kendrick, Peter Vack, Zoë Chao czy Sasha Compère. Serial opowiada o poszukiwaniu miłości – ukazuje podróż, jaką odbywamy od pierwszego do ostatniego i najbardziej dojrzałego uczucia. Pokazuje też, jak spotykani w czasie tej wędrówki ludzie wpływają na nasze życie.

Co nas czeka w kolejnym sezonie?

Serial swój sukces po części zawdzięcza występowi Anny Kendrick, która wcieliła się w rolę głównej bohaterki, Darby. Okazuje się jednak, że nowa odsłona „Love Life” nie będzie już poświęcona tej postaci. W trzecim sezonie okazjonalnie pojawiać się będą bohaterowie ze znanych nam już odcinków, ale opowie on już o losach i poszukiwaniach miłości innej osoby. Jak zapowiedzieli twórcy, każdy kolejny sezon będzie pokazywał zupełnie nową miłosną historię, która będzie się składała na antologię romantyczną, jaką ma stanowić serial. Na razie twórcy serialu od HBO Max nie zdradzili szczegółów fabuły, obsady, ani daty premiery nowego sezonu. Można się jednak spodziewać, że w roli głównego bohatera ponownie zobaczymy gwiazdę pokroju Anny Kendrick.

Nie możecie się już doczekać premiery kolejnego sezonu „Love Life”? W tym czasie polecamy obejrzeć komedię romantyczną „Duchy moich byłych”. Mogą wam się również spodobać takie filmy jak „Powiedz tak” czy „Nigdy nie mów nigdy”.

 Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO