×

Wyszukaj artykuł

Przebije swoich poprzedników?

„Wojownicze Żółwie Ninja” - powstanie nowy aktorski serial!

Redakcja Pinbook | 26-06-2020 | skomentuj

„Wojownicze Żółwie Ninja” - powstanie nowy aktorski serial!

"Wojownicze Żółwie Ninja"/Materiały prasowe

OceńZgodnie z informacjami przekazanymi przez portal The Cinema, platforma CBS All Access zamierza stworzyć kolejny aktorski serial o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Nowa produkcja powstanie jako owoc współpracy nawiązanej między kilkoma firmami należącymi do ViacomCBS, między innymi takimi jak CBS, Nickelodeon czy Paramount. Scenariusz do serialu powstanie na podstawie pięcioczęściowej serii komiksowej wydawnictwa IDW, zatytułowanej „The Last Ronin”. Ma ona zostać wydana pod koniec 2020 roku. Akcja serialu będzie się rozgrywać w przyszłości w Nowym Jorku i opowie on historię pewnego żółwia, który widzie samotne życie. Wkrótce postanawia wyruszyć z misją, której celem jest pomszczenie jego zmarłej rodziny oraz przyjaciół.

  Zobacz także  


Na razie twórcy nie zdradzili planowanej daty premiery nowej produkcji. Nie wiemy jeszcze również, jacy aktorzy pojawią się w obsadzie serialu.

Komiksowi bohaterowie

Przypominamy, że Wojownicze Żółwie Ninja to postaci, które pojawiały się w komiksach wydawnictwa Mirage Studios autorstwa Kevina Eastmana i Petera Lairda. Ich pierwszy komiks zatytułowany „Teenage Mutant Ninja Turtles vol. 1” ukazał się w 1984 roku. Chociaż początkowo bohaterowie komiksu mieli nosić japońskie imiona, twórcy ostatecznie zdecydowali się nadać im imiona po włoskich malarzach renesansowych, takie jak Leonardo, Donatello, Raphael oraz Michael Angelo. Na podstawie komiksów powstało wiele adaptacji telewizyjnych, a także kinowych. Pierwszy serial animowany poświęcony Wojowniczym Żółwiom Ninja ukazał się w 1987 roku. Pierwszy aktorski, zatytułowany „Wojownicze Żółwie Ninja – następna mutacja”, powstał z kolei w 1997 roku. W 1990 roku pojawiła się pierwszy aktorski film fabularny, który rozpoczął całą serię kolejnych produkcji. Jedną z bardziej popularnych były „Wojownicze Żółwie Ninja” z 2014 roku z udziałem Megan Fox.

Jeśli nie możecie się doczekać premiery nowego serialu, zachęcamy do obejrzenia najnowszego filmu poświęconego komiksowym bohaterom „Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia”. Polecamy również filmy „Exodus: Bogowie i królowie” oraz „Kurier”.


Wszystko na temat:

Seriale Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: