×

Wyszukaj artykuł

O czym będzie?

„Maria Matejko” - Polsat tworzy serial, który zastąpi „Zawsze warto”

Redakcja Pinbook | 21-05-2020 | skomentuj

„Maria Matejko” - Polsat tworzy serial, który zastąpi „Zawsze warto”

Materiały prasowe serialu "Zawsze warto"

OceńZgodnie z najnowszymi doniesieniami, telewizja Polsat pracuje właśnie nad nowym serialem o roboczym tytule „Maria Matejko”. Ma on zastąpić w jesiennej ramówce serial „Zawsze warto", którego produkcja najprawdopodobniej zostanie przerwana po dwóch sezonach ze względu na niskie wyniki oglądalności. Będzie on polską wersją francuskiego serialu zatytułowanego „Candice Renoir”, który jest emitowany od 2013 roku na antenie France 2. Do tej pory powstało siedem sezonów popularnego serialu, który odtwórczyni roli głównej bohaterki, Cecile Bois, przyniósł wielką rozpoznawalność we Francji. Polscy widzowie mogą go oglądać na AXN White.

  Zobacz także  


Wiadomo już, że na razie powstanie jeden sezon „Marii Matejko”, który będzie się składał z ośmiu jednogodzinnych odcinków, które będą emitowane raz w tygodniu. Zdjęcia do nowego serialu kryminalno-obyczajowego mają ruszyć już na przełomie maja i czerwca. Premiera ma się odbyć jesienią 2020 roku lub wiosną 2021 roku.

O czym będzie?

Serial będzie opowiadać o losach 40-letniej policjantki, która jest matką czwórki dzieci. Widzowie poznają jej historię od momentu, w którym po dziesięcioletniej przerwie powróci do pracy w Wydziale Kryminalnym Policji. W młodości była jednym z najlepiej zapowiadających się śledczych w wydziale, jednak porzuciła pracę, żeby poświęcić się wychowaniu dzieci oraz prowadzeniu domu. Jej życie zupełnie się zmienia, gdy odkrywa, że mąż ją zdradza. Wtedy postanawia się usamodzielnić i zawalczyć o powrót do dawnego zawodu. Gdy wraca do pracy, okazuje się, że wszystko wygląda zupełnie inaczej, niż przed laty. Będzie musiała się zderzyć z zupełnie nową dla niej rzeczywistością. Każdy kolejny odcinek będzie przedstawiał osobną historię kryminalną, która będzie rozgrywać się w innych okolicznościach i środowisku. Policjantka będzie prowadzić między innymi sprawy dotyczące bogatych biznesmenów, nielegalnych robotników, prostytutek czy osób chorych psychicznie.

Wiadomo już, że w rolę głównej bohaterki wcieli się Paulina Chruściel. Wraz z nią na ekranie pojawią się także Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Anna Matysiak, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.


Wszystko na temat:

Zawsze warto Seriale Aktorzy Polsat Maria Matejko Wszystkie tagiKomentarze: