×

Wyszukaj artykuł

Pojawią się nowi bohaterowie

„Zakochani po uszy” - wznowiono prace nad 4. sezonem. Co się w nim wydarzy?

Redakcja Pinbook | 08-06-2020 | skomentuj

„Zakochani po uszy” - wznowiono prace nad 4. sezonem. Co się w nim wydarzy?

"Zakochani po uszy"/Materiały prasowe

OceńPrace nad czwartym sezonem serialu „Zakochani po uszy” zostały przerwane przez pandemię koronawirusa. Okazuje się, że ekipa filmowa na początku czerwca powróciła już na plan produkcji, który znajduje się w Krakowie. Nadchodzący sezon będzie kontynuacją miłosnych i życiowych perypetii, których wciąż doświadczają serialowi bohaterowie. Widzowie prawdopodobnie znajdą w nim odpowiedzi na nurtujące pytania o to, jak ułoży się dalsze życie Asi i Piotra i czy uda im się stworzyć szczęśliwy związek. Dowiedzą się także, jak na wolności poradzi sobie Sylwia oraz którego z kandydatów w końcu wybierze niezdecydowana Sonia. Twórcy zapowiadają, że w serialu pojawią się zupełnie nowe i zaskakujące wątki, które wprowadzą sporo zamieszania do życia bohaterów.

  Zobacz także  


Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” ma się ukazać na antenie TVN 7 już jesienią tego roku. Na razie stacja nie podała jeszcze dokładnej daty premiery serialu, ani godzin jego emisji.

Nowe wątki, nowi bohaterowie

Okazuje się, że nowy sezon serialu „Zakochani po uszy” przyniesie ze sobą wiele niespodzianek - w nowej odsłonie do dobrze znanych widzom aktorów z obsady, takich jak: Kamila Kamińska, Katarzyna Grabowska, Patryk Pniewski czy Michał Meyer, dołączą zupełnie nowi bohaterowie. Twórcy serialu na razie jednak nie zdradzili nazwisk aktorów, którzy wcielą się w te postaci. Nie ujawnili także, jakie dokładnie znaczenie wniosą one do fabuły nadchodzącego sezonu. Można się jedynie spodziewać, że dzięki nim przygody miłosne bohaterów staną się jeszcze bardziej zaskakujące i pogmatwane. Za produkcję serialu odpowiada Krystyna Lasoń. Scenariusz do niego napisali Michał Zasowski i Ilona Łesyk-Moczulska. Z kolei reżyserii podjęli się Arkadiusz Lubo, Regina Zawadzka, Marcin Solarz i Monika Szczęsna-Jurga.

Czekacie na premierę czwartego sezonu serialu? W tym czasie zachęcamy do obejrzenia komedii romantycznej „Słodka zemsta”. Z pewnością spodobają wam się takie produkcje jak „Sekrety i grzeszki” czy „Przypadkowy mąż”.


Wszystko na temat:

Seriale TVN Aktorzy Zapowiedź Zakochani po uszy Wszystkie tagiKomentarze: