×

Wyszukaj artykuł

Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

„O mnie się nie martw” - ruszyły prace na planie 13. sezonu

Marta | dnia: 16-06-2020 | skomentuj

„O mnie się nie martw” - ruszyły prace na planie 13. sezonu

"O mnie się nie martw"/Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Jak podaje portal Wirtualne Media, w pierwszych tygodniach czerwca rozpoczęły się zdjęcia do trzynastego sezonu serialu „O mnie się nie martw”. O wystartowaniu prac na planie poinformowała również na swoim instagramowym profilu Karolina Bacia, która w serialu wciela się w jedną z głównych postaci. Twórcy na razie nie zdradzają szczegółów fabuły nowych odcinków. Można się jedynie domyślać, że w nowych epizodach zostanie rozwinięty wątek związku Marcina (Stefan Pawłowski) i Karoliny (Karolina Bacia), w którym do tej pory nie brakowało burzliwych momentów oraz kryzysowych sytuacji.

  Zobacz także  


„O mnie się nie martw” jest produkcją komediowo-obyczajową, w której zderzają się ludzie z dwóch różnych światów – jedni z nich należą do niezamożnej i niewykształconej grupy społecznej, a drudzy z kolei do środowiska bogatych prawników. Pierwszy odcinek serialu ukazał się na antenie TVP2 5 września 2014 roku. Serial wciąż cieszy się dużą popularnością wśród widzów stacji, o czym świadczy fakt, że doczekał się już dwunastu odsłon.

Szczegóły nowego sezonu

Widzowie stacji TVP2 serial „O mnie się nie martw” mogli oglądać wiosną tego roku w poniedziałki o godzinie 21.50. Na razie twórcy nie zdradzili dokładnej planowanej daty premiery trzynastego sezonu, ani godzin jego emisji. Wiadomo jedynie, że premiera odbędzie się jesienią 2020 roku. W trzynastej odsłonie serialu poza Stefanem Pawłowskim i Karoliną Bacią zobaczymy także takich aktorów jak: Paweł Domagała, Katarzyna Andukowicz, Piotr Jankowski i Aleksandra Domańska. Również i tym razem w obsadzie nie pojawi się Joanna Kulig, która w pierwszych dziewięciu sezonach serialu wcielała się w rolę głównej bohaterki, Jadwigi „Igi” Małeckiej-Kaszuby.

Nie możecie się doczekać nowego sezonu serialu? W tym czasie polecamy obejrzeć polską komedię  „Złoty środek” z Anną Przybylską w roli głównej. Zachęcamy także do zapoznania się z filmami „Wojna Żeńsko-Męska” i „U Pana Boga za piecem”.


Wszystko na temat:

Seriale TVP TVP2 Zapowiedź Joanna Kulig Aktorzy Premiera Telewizja O mnie się nie martw Karolina Bacia Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz