Michał Wiśniewski znalazł „nową” wokalistkę

Anna Świątczak wraca do Ich Troje: „Zrobiła to z przyjemnością”

AKPA

Przez zespół Ich Troje przewinęło się już wiele wokalistek. Do tej pory w tej roli występowała z grupą głównie Agata Buczkowska, znana również z „The Voice of Poland”. W ostatnim czasie zaczęły się jednak pojawiać pogłoski na temat jej odejścia z zespołu. Piosenkarka odmawiała komentarza w tej sprawie, a Michał Wiśniewski jedynie niejasno dawał do zrozumienia, że w szeregach Ich Troje zajdą pewne zmiany. Muzyk postanowił wreszcie rozwiać wszelkie wątpliwości i zamieścił filmik na Instagramie, w którym oświadczył, że do zespołu wraca po długiej przerwie jego trzecia z kolei żona, Anna Świątczak.

Jak wyznał Wiśniewski, Świątczak będzie występować z Ich Troje podczas całej trasy jubileuszowej zorganizowanej z okazji 25-lecia zespołu:

Od wielu tygodni frapowała was pewna zagadka. Kto będzie śpiewał w zespole Ich Troje. Nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością i bardzo się z tego cieszę. Będzie to Ania Świątczak. Ania będzie z nami śpiewała podczas całej trasy jubileuszowej. Mam nadzieję, że uda się zaangażować także Justynę, na te dwa najważniejsze koncerty: premierę płyty i koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia na Polsacie. Mam nadzieję, że ta wiadomość was bardzo ucieszy, tak jak mnie...

Zobacz także: Utwory Ich Troje

Długa historia znajomości

Piosenkarka występowała w roli wokalistki Ich Troje od 2005 roku do 2011 roku. W 2006 roku Świątczak wyszła w Las Vegas za Michała Wiśniewskiego. Wkrótce na świat przyszły ich dwie córki: Etiennette i Vivienne. W 2011 roku para rozstała się, a wokalistka w rok później wyszła za perkusistę, Michała Żeńcę. O ile ze swoimi pozostałymi byłymi żonami liderowi Ich Troje nie udało się pozostać w dobrych relacjach, ze Świątczak zachował dobry kontakt w sferze prywatnej, a jak teraz widać - także w zawodowej.

Cieszycie się z jej powrotu?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

@ania.swiatczak

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO