Znane są szczegóły!

Potwory i spółka - powstanie sequel popularnego filmu

Materiały promocyjne filmu

Moda na odgrzewanie hitów sprzed lat trwa. Disneyowi idzie to nawet całkiem dobrze. Teraz wzięli na tapet film "Potwory i spółka", którego premiera miała miejsce... 20 lat temu. Z okazji okrągłej rocznicy postanowiono, że stworzą coś nowego, co będzie oparte o historię, którą wszyscy dobrze znają. Jeden z aktorów użyczających swojego głosu - Billy Crystal - zdradził nieco informacji o produkcji. Co to będzie? 

Potwory i spółka - sequel 

Billy Crystal, który użycza swojego głosu postaci Mike'a Wazowskiego, zdradził nieco o produkcji. Okazuje się, że będzie to... serial! Jak powiedział: 

Jest to serial. John Goodman i ja wcielmy się w Sully’ego i Mike’e. Produkcja, pod względem czasu, rozpoczyna się sześć miesięcy po zakończeniu filmu Potwory i spółka. Jesteśmy więc teraz w Laugh Floor. Stworzyliśmy wszystkie te nowe, młode i ciekawe postaci z dobrymi aktorami głosowymi, natomiast ja i John odnawiamy naszych bohaterów. Mówię wam, upłynęło 20 lat od powstania Potwory i spółka i ten film wyglądał niesamowicie 20 lat temu. Nadchodzi 20 rocznica premiery, myślę, że będzie to w listopadzie. Wygląda to niesamowicie, jest radosne i mieliśmy wiele frajdy podczas produkcji.

Aktor powiedział również, że spora część pracy już za nimi: 

Tak, nagraliśmy trochę odcinków. Mieliśmy przerwę spowodowaną pandemią. Ale miałem możliwość zrobić część pracy w domu, a także część w opuszczonym studio w Burbank. Bycie jedyną osobą na terenie ośrodka było trochę dziwne. Ale tak, produkcja trwa. Nie wiem, kiedy będzie premiera, ale przyrzekam Wam, że odcinki są naprawdę dobre.

Zdradził również, że odcinki są różnej długości, ale nie był w stanie określić jak finałowo będzie wyglądał ten serial. 

Produkcja, najprawdopodobniej, pojawi się w 2021 roku. Miejscem premiery będzie oczywiście platforma Disney+, na którą nieustannie w Polsce czekamy. 

W główne role wcielą się Billy Crystal i John Goodman - czyli Mike Wazowsky oraz James Sullivan. Twórcą produkcji i producentem wykonawczym jest Robert Gannaway. 

Ależ miło będzie zobaczyć po 20 latach ulubionych bohaterów! 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO