Popularna instagramerka została brutalnie zamordowana. Jej chłopak pokazał zdjęcie w Internecie.

queerty.com

Internet zawrzał, kiedy pojawiło się tam zdjęcie, które wykonał Brandon Clark. Przedstawiało ono zwłoki 17-latki – instagramerki Bianci Devins. Po poważnej kłótni, 21-latek odciął jej głowę, a następnie wszędzie gdzie to możliwe – udostępnił zdjęcie, a także dane osobowe dziewczyny, która starała się zachować jakąś anonimowość. Policja potwierdziła autentyczność zdjęcia.

Mężczyzna w jakiś sposób zapowiedział to, co ma się stać, umieszczając w social mediach informację „Nachodzi piekło”. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że dojdzie do takiej tragedii... 

Clark udostępnił zdjęcie dziewczyny z podpisem „Przykro mi…. musicie znaleźć sobie kogoś innego do przyklejania się” również na kanale Discord. Cały serwis współpracuje z policją, aby udzielić im niezbędnych informacji.

Następnego dnia 21-latek zmienił na swoich profilach statusy, sugerując datę śmierci. Potem zadzwonił po policję i próbował popełnić samobójstwo. Udało się go odratować. Podejrzany trafił do szpitala, a kiedy jego stan się ustabilizuje – zostaną postawione mu zarzuty.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO