Co będzie z Ferdynandem Kiepskim?

„Świat według Kiepskich” - to koniec serialu? Polsat rozwiewa wątpliwości

"Świat według Kiepskich"/Polsat

„Świat według Kiepskich” jest jednym z najdłużej emitowanych w Polsce seriali, który ukazuje się na Polsacie już od ponad dwudziestu lat. Co jakiś czas pojawiają się pogłoski, że serial znika z anteny – za każdym razem okazują się one jednak nieprawdziwe. W zeszły weekend ponownie w sieci pojawiły się w się plotki, że władze Polsatu podjęły decyzję o zakończeniu produkcji serialu. Potwierdzenia tych doniesień doszukiwano się również w niedawnym wywiadzie, którego dla „Faktu” udzieliła gwiazda serialu, Marzena Kipiel-Sztuka, która od początku wciela się w postać Halinki Kiepskiej. Podczas rozmowy aktorka zdradziła, że wciąż nie rozpoczęto zdjęć do nowych odcinków.

Pierwsze odcinki „Świata według Kiepskich” ukazały się w marcu 1999 roku. Widzowie mogli przez lata śledzić zabawne losy Fernanda Kiepskiego, jego rodziny oraz sąsiadów. W serialu występują między innymi Andrzej Grabowski, który wciela się w główną rolę oraz Marzena Kipiel-Sztuka, Renata Pałys, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk-Potocka czy Ryszard Kotys.

To koniec?

Jak podał „Fakt”, zdjęcia do serialu miały ruszyć już w czerwcu. Jednak aktorzy wciąż nie otrzymali scenariuszy, ani terminów powrotu do pracy na planie. Ponoć aktorzy nie otrzymują również odpowiedzi na pytania o datę rozpoczęcia prac nad kolejnymi odcinkami. Ze słów Marzeny Kipiel-Sztuki wynikało, że dalsze losy produkcji są już w zasadzie przesądzone. Jej wypowiedź nie pozostawiała czytelnikom wielu wątpliwości:

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra.

Dziennikarze Onetu postanowili skontaktować się w tej sprawie z władzami Polsatu, żeby poznać oficjalne stanowisko stacji. Rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk poinformował jednak, że doniesienia o zakończeniu produkcji „Świata według Kiepskich” nie są prawdziwe. Dodał także, że serial na pewno będzie kontynuowany. Fani mogą więc odetchnąć z ulgą i cierpliwie czekać na pojawienie się kolejnych odcinków popularnej produkcji. Prawdopodobnie niedługo się dowiemy, kiedy zostaną wznowione prace na planie.

Lubicie śledzić losy Ferdynanda Kiepskiego? Jeśli tak, na pewno spodoba wam się zwariowana komedia „Tak to się teraz robi”. Do łez rozbawią was również takie filmy jak „Stosunki międzymiastowe” oraz „Legalne blondynki”.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO