× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Fame MMA się chowa

Politycy pobili się z powodu odmiennego zdania. Taka walka tylko na Ukrainie

Redakcja Pinbook | 10-11-2019 | skomentuj

Politycy pobili się z powodu odmiennego zdania. Taka walka tylko na Ukrainie

Oceń


Fame MMA to przy tym pikuś! Politycy na Ukrainie w podobny sposób załatwiają swoje spory – po ostrej wymianie zdań i poglądów, kiedy nie mogli dojść do porozumienia, postanowili załatwić to w zupełnie inny sposób. I tak doszło do mordobicia – ktoś zamiast rozdzielić polityków, postanowił nagrać całe zajście, a to wideo trafiło do sieci. Najwidoczniej bycie politykiem na Ukrainie to nie jest zajęcie dla miękkich ludzi.

  Zobacz także  


Nie potrafi się dojść do porozumienia za pomocą argumentacji i kulturalnej rozmowy? Można się pobić!

Ukraińska polityka i jej obraz

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać jak przedstawiciel prezydenta Ukrainy i jego główny dostawca ds. energetyki Andriej Gerus i lider Partii Radyklanej – Ołeh Laszko – rzucili się na siebie z pięściami. Poróżniła ich… kwestia importu energii elektrycznej z Rosji. Laszko oskarżył prezydenta Zełenskiego, że dogadał się z Rosją w tej sprawie i w ten sposób zdradził interesy kraju. To z kolei nie pasowało Gerusowi. I w ten sposób rozpętała się walka, którą możecie obejrzeć poniżej:

Wszystko na temat:

Polityka Politycy