Polacy pojadą do Tokio! Rozłożyli swoich przeciwników na łopatki.

igrzyska24.pl

Lekko, łatwo i przyjemnie – tak właśnie można podsumować wystąpienie Biało-czerwonych w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Na rozgrzewkę pokonali Tunezję i to 3:0, później ograli z takim samym wynikiem Francję, a na sam koniec walczyli ze Słowenią – tutaj oddali jednego seta, ale już po drugim było wiadomo kto jedzie bezpośrednio do Tokio. Jak pisaliśmy tutaj – Kubiak ma się z czego cieszyć.

Mecz z Francją na długo zostanie w pamięci – tak dobrej drużyny nie widzieliśmy już dawno. W zasadzie większość punktów, które zdobywała Francja, to na naszych błędach. Dopiero w trzecim secie coś się w nich ruszyło, ale było zdecydowanie za późno. Dyspozycyjność do gry w naszej drużynie jest naprawdę na niesamowitym poziomie. I oby tak zostało! Panom bowiem brakuje w całej kolekcji medali tego jednego – z Igrzysk Olimpijskich. Zawsze zatrzymywali nas na ćwierćfinale – tak było w czterech poprzednich edycjach igrzysk. Najlepiej poszło im w Montrealu, w 1976 roku. Mamy nadzieję, że ten jubileuszowy, 10. raz, będzie dla nich tym NAJLEPSZYM.

Sprawdź także: korzyści z ćwiczenia jogi

A kto jeszcze dostał się wraz z nami na IO?

Nie tylko Polacy się tam pojawią – awans wywalczyły sobie również Włochy, Brazylia, USA, Argentyna i Rosja. Myślę, że nie zdziwił awans żadnej z tych drużyn – to po prostu absolutna czołówka siatkówki.
Pamiętajmy również o tym, że jednym z zawodników turnieju będzie Japonia, która jest w tym roku gospodarzem i miejsce w IO miała zapewnione.

Pozostało ostatnich 5 miejsc do zajęcia o które pozostałe drużyny zawalczą w 2020 roku, w styczniu. Jedno jest pewne – nie zobaczymy jednego z czołowych zespołów. Może paść na Francuzów albo na Serbów. Jak będzie? Nie możemy się doczekać, aby się przekonać!

Sprawdź także: jak ćwiczyć żeby schudnąć
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO