Kiedy go obejrzymy?

Pokolenie - nowy serial HBO GO. Jest zwiastun i data premiery

Materiały promocyjne serialu

Już niebawem na HBO Max (i co za tym idzie - u nas, w Polsce, na HBO GO) pojawi się nowy serial o tytule "Pokolenie". Produkcja będzie opowiadała o grupie młodych ludzi, którzy poszukują swojego miejsca w życiu. Internet obiegło już sporo zdjęć z planu, a także pojawił się zwiastun produkcji. Czyżby HBO szykowało spory, wiosenny hit? 

Pokolenie - zwiastun, data premiery 

Serial to opowieść o paczce młodych ludzi, którzy szukają swojego miejsca na świecie, jednocześnie eksplorując własną tożsamość i seksualność. W obsadzie pojawią się takie nazwiska jak Nathanya Alexander, Chloe East, Nava Mau, Lukita Maxwell, Haley Sanchez, Uly Schlesinger, Nathan Stewart-Jarrett oraz Chase Sui Wonders, ale również Justice Smith i Martha Plimpto. 

Produkcja pojawi się już 11 marca na HBO GO, a na antenie HBO - 15 marca. Gościnnie w produkcji mają pojawiać się takie osoby jak np. Diego Josef, Marwan Salama czy Anthony Kevyan. 

Autorami scenariusza są Lena Dunham, Daniel Barnz, Zelda Barnz, Sharr White, Max Saltarelli, Eli Wilson Pelton i Christina Nieves. Za reżyserię odpowiadają z kolei Anu Valia, Andrew Ahn, Chioke Nassor, Channing Godfrey Peoples, Daniel Barnz oraz Aguilar Mastretta.

Produkcja już 11 marca do zobaczenia w HBO GO. Będziecie oglądać? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO