×

Wyszukaj artykuł

Będzie duża wilgotność powietrza

Pogoda na dziś (3.03) i na jutro (4.03)

Redakcja Pinbook | 03-03-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś (3.03) i na jutro (4.03)

Fotografia poglądowa

OceńDzisiejszy dzień zapowiada się pochmurno i momentami deszczowo. Do południa deszcz może pojawić się w zachodniej i centralnej Polsce. Po południu można się spodziewać przelotnych i lokalnych opadów także w pozostałych rejonach kraju. W górach mogą pojawić się za to opady śniegu. Najniższa temperatura zostanie dzisiaj odnotowana w województwie pomorskim oraz wielkopolskim i wyniesie 5 stopni C. O dwa stopnie więcej będzie w Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy i Toruniu. W Kielcach oraz Warszawie termometry pokażą około 10 stopni C. Najcieplej będzie w Małopolsce, gdzie wystąpi 12 stopni C oraz na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, gdzie będzie 11 stopni C. Mieszkańcy pozostałych regionów mogą się spodziewać temperatury od 8 do 9 stopni C.

  Zobacz także  


Wiatr będzie raczej słaby i umiarkowany. W południowych regionach kraju może w porywach osiągać prędkość do 70 km/h. W Tatrach może dochodzić do 110 km/h. Ciśnienie wyniesie około 984 hPa. W całym kraju będzie duża wilgotność powietrza, która wyniesie nawet 90%.

Pogoda na jutro

Jutro, 4 marca, należy spodziewać się zachmurzenia dużego i umiarkowanego. Prawdopodobnie tego dnia na terenie naszego kraju nie pojawią się opady deszczu ani śniegu. Będzie za to chłodniej - najniższa temperatura wyniesie 6 stopni C, a najwyższa może dojść do 8 stopni C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, momentami porywisty w południowych regionach i w górach. Będzie wiał z kierunków zachodnich i południowo-zachodnich.


Wszystko na temat:

Polska Pogoda Wszystkie tagiKomentarze: