×

Wyszukaj artykuł


Gdzieniegdzie pojawi się śnieg

Pogoda na dziś i na jutro - chłodno oraz deszczowo

Redakcja Pinbook | 28-02-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś i na jutro - chłodno oraz deszczowo

Fotografia poglądowa

Oceń


Dzisiaj, 28 lutego, dzień będzie pochmurny z licznymi przejaśnieniami. W większej części kraju wystąpią przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Śnieg może pojawić się w Małopolsce i na Podkarpaciu. Najniższa temperatura wystąpi w Opolu i Lublinie i wyniesie 2 stopnie C. 3 stopnie C odczują mieszkańcy województw: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Na terenie Warszawy, Białegostoku, Poznania i Olsztyna będą 4 stopnie C, a o jeden stopień więcej będzie na Pomorzu oraz Ziemi Lubuskiej. Najwyższa temperatura 6 stopni C pojawi się z kolei w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim.

  Zobacz także  

Video dnia:Wiatr będzie umiarkowany i porywisty. W zachodnich częściach kraju będzie wiał z prędkością do 60 km/h, a w górach do 90 km/h. W tych ostatnich może spowodować zamiecie śnieżne.

Pogoda na jutro

W sobotę 29 lutego możemy spodziewać się zachmurzenia dużego, z większymi przejaśnieniami we wschodnich częściach kraju. Pojawią się przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna będzie się wahać w granicach od 3 stopni C do 6 stopni C. Nieco cieplej będzie na zachodzie i południowym zachodzie, gdzie będzie od 7 do 9 stopni C. W górach temperatura może wynieść około 0 stopni C. Wiatr prawdopodobnie będzie umiarkowany i silny, momentami porywisty. Na południu może osiągać prędkość od 70 do 90 km/h.


Wszystko na temat:

Pogoda Polska Wszystkie tagiDodaj komentarz