×

Wyszukaj artykuł

Uwaga na silny wiatr w górach

Pogoda na dziś i na jutro – spore opady deszczu ze śniegiem

Redakcja Pinbook | 27-02-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś i na jutro – spore opady deszczu ze śniegiem

Fotografia poglądowa

OceńDzisiaj, 27 lutego, w całym kraju wystąpi duże i umiarkowane zachmurzenie. Należy spodziewać się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.  Ten drugi pojawi się zwłaszcza w północnych i wschodnich częściach kraju. Śnieg pojawi się z kolei na południu, gdzie może go spaść od 5 do 10 cm. Najniższa temperatura wyniesie dzisiaj 2 stopnie C i odczują ją mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. 3 stopnie C wystąpią dzisiaj na terenie Gdańska, Białegostoku, Warszawy, Poznania oraz Łodzi. O jeden stopień więcej będzie w województwach lubelskim, świętokrzyskim, śląskim i podkarpackim. W województwie zachodniopomorskim, lubuskim, małopolskim i opolskim będzie około 5 stopni C. Najcieplej za to będzie we Wrocławiu, gdzie temperatura dojdzie do 6 stopni C.

  Zobacz także  


Wiatr będzie umiarkowany, ale w południowych województwach może być porywisty. W Karpatach może osiągać prędkość do 100 km/h.

Pogoda na jutro

Jutro, 28 lutego, towarzyszyć nam będzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna będzie się wahać w granicach od 4 do 6 stopni C. Wiatr może wiać od północy i zachodu - będzie i słaby i umiarkowany. Może osiągać prędkość do 23 km/h. Wpłynie to na odczuwalną temperaturę, która może wynosić przez to -3 stopnie C. Tego dnia mogą wystąpić przelotne opady deszczu, których prawdopodobieństwo wystąpienia wyniesie 50%.


Wszystko na temat:

Pogoda Polska Wszystkie tagiKomentarze: